Uczeń na szóstkę. Część 4. Ćwiczenia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
youstyna

Zeszyty "Uczeń na szóstkę" to typowe ćwiczenia elementarzowe, które uzupełniają "Nasz elementarz" MEN. Proponują uczniom zadania kształcące i rozwijające umiejętności zasygnalizowane w podręczniku. Na czym polega ta korelacja? Otóż, zeszyty ćwiczeń: 1. Realizują tematy w tej samej kolejności co elementarz, 2. Rozwijają umiejętności manualne, wprowadzają wiedzę, utrwalają ją i sprawdzają...

Na czym polega ta korelacja? Otóż, zeszyty ćwiczeń:
1. Realizują tematy w tej samej kolejności co elementarz,
2. Rozwijają umiejętności manualne, wprowadzają wiedzę, utrwalają ją i sprawdzają opanowanie nabytych wiadomości i umiejętności,
3. Realizują podstawę programową MEN dla klasy 1,
4. Gwarantują pomoc w lepszym opanowaniu materiału uczniom mającym problemy lub dodatkowe ćwiczenia dzieciom zdolnym, wymagającym większej liczby zadań.
Pamiętajmy - im częściej dzieci piszą, liczą, bawią się, obserwując świat i opowiadając, tym łatwiej i lepiej będą się uczyć w szkole!