Wielka księga kolorów

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
8 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
youstyna

Zabawna przygoda w krainie barw.

Wielka księga kolorów wprowadza dzieci w świat barw.

Mówi o tym, jak tworzyć nowe kolory, mieszając podstawowe. Opowiada o palecie barw i znaczeniu kolorów.

źródło opisu: https://bonito.pl/k-635112-wielka-ksiega-kolorow

źródło okładki: https://bonito.pl/k-635112-wielka-ksiega-kolorow

Pistacia | 2016-11-03

Już po samej okładce wiedziałam, że środek będzie rewelacyjny. Barwy podstawowe oraz pochodne, mieszanie kolorów, paleta barw oraz ich znaczenie. To tak na dzień dobry;) Następnie przechodzimy do konkretnych kolorów, które cieszą oczy!
Pięknie wydana pozycja i co najważniejsze solidnie. Książka dla dzieciaka w każdym wieku. Mamy w niej również biel i czerń czyli coś idealnego na początek dla niemowlaka. Może za dużo szczegółów dla noworodka ale z czasem... Jeśli chcemy mieć coś dla całej dziecięcej ekipy - warto zwrócić uwagę!

DOBROMIŁA | 2017-09-15
Przeczytana: 13 września 2017

KSIĄŻKĘ CÓRKA DOSTAŁA W PREZENCIE, WIELE RAZY DO NIEJ WRACAMY, WSPANIALE UKAZUJE ŚWIAT BARW, POKAZUJE NA PRZYKŁADACH ZNACZENIE WYBRANYCH KOLORÓW, CIEKAWA, ROZWIJAJĄCA, IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT DLA KAŻDEGO DZIECKA JUŻ OD NAJMŁODSZYCH LAT.

Natalia | 2017-11-08