Miody odmianowe i ich zdrowotne walory

Okładka książki Miody odmianowe i ich zdrowotne walory Elżbieta Hołderna-Kędzia, Bogdan Kędzia
Okładka książki Miody odmianowe i ich zdrowotne walory
Elżbieta Hołderna-KędziaBogdan Kędzia Wydawnictwo: Fundacja Pomocy Człowiekowi i Środowisku "HUMANA DIVINIS" zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Fundacja Pomocy Człowiekowi i Środowisku "HUMANA DIVINIS"
2005-01-01
2005-01-01
8360152055
apiterapia pszczoły miód

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Apiterapia. Leczenie miodem i produktami pszczelimi Elżbieta Hołderna-Kędzia, Bogdan Kędzia
Apiterapia. Le... Elżbieta Hołderna-K...
Okładka książki Apiterapia. Leczenie miodem i innymi produktami pszczelimi Elżbieta Hołderna-Kędzia, Bogdan Kędzia
Apiterapia. Le... Elżbieta Hołderna-K...
Okładka książki Apikosmetyka. Miód, propolis, pyłek kwiatowy, mleczko pszczele, jad pszczeli, wosk Elżbieta Hołderna-Kędzia, Bogdan Kędzia
Apikosmetyka. ... Elżbieta Hołderna-K...
Okładka książki MNIEJ ZNANE PRODUKTY PSZCZELE Elżbieta Hołderna-Kędzia, Bogdan Kędzia
MNIEJ ZNANE ... Elżbieta Hołderna-K...

Przydatna pozycja, jeśli chce się zgłębić wiedzę na temat miodów odmianowych, głównie tych polskich zwykle stosowanych (rzepakowy, akacjowy, lipowy, gryczany, wrzosowy, wielokwiatowy, spadziowe). Jaki miód na jaką dolegliwość (choroby dróg moczowych, układu oddechowego, reumatyzm etc.)? Jakie związki czynne zawierają dane miody odmianowe?
Odpowiedź na te pytania znajdziecie w książce. Polecam :)

Odpowiedź na te pytania znajdziecie...

• Pszczelarstwo
  • Produkty pszczele i apiterapia
  • Chcę kupić
  • BEE
  • Pszczelnictwo
  • Popularnonaukowe/Naukowe

Dodaj cytat z książki Miody odmianowe i ich zdrowotne walory