Okładka książki Fallen Fourth Down Tijan
Okładka książki Fallen Fourth Down
Tijan Wydawnictwo: Tijans Books Cykl: Fallen Crest (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Fallen Crest (tom 4)
Tijans Books
2014-09-29
2014-09-29
fallencresthigh

W porównaniu z poprzednimi częściami, czwarta część trochę mniej mi się podobała. Po zakończeniu "Szkoły" czułam, że akcja "Próby" może być bardzo ciekawa lecz nie wliczając kilku ostatnich rozdziałów, jakoś mi ta fabuła długo się ciągnęła. Nie było nic takiego co zostanie mi w pamięci. Brakowało mi też słynnych braci Kade. Nie byli typowymi łobuzami - brakowało mi starego Masona, a Logana to tym bardziej. Cieszę się, że dokończyłam książkę bo zakończenie nigdy mnie nie zawodzi w tej serii. Zakończenie rewelacyjne, wszystkie wątki zastały wyjaśnione. A ostatni rozdział zapowiada, że w "Uniwersytecie" będzie prawdziwa wojna pomiędzy braćmi Kade a Parkiem.

Fallen Creast „Próba” Tom 4 Ta seria mnie nie zawodzi! To już czwarty tom serii, a nie ma rutyny ani nudów. Ciągła akcja, nowe wątki i przygody zadziwiają. Polecam tą książkę! Tym bardziej całą serię!!!

O tej porze to ja jeszcze recenzji nie pisałam, ale ten pierwszy raz musi być, jak też musi być ten pierwszy raz, kiedy zdarzenia w Fallen Crest z wielkiej burzy muszą się zmienić w wietrzny dzień... który jest tylko zapowiedzią kolejnej wielkiej burzy. Trzecią część serii czytałam prawie rok temu w porównaniu z tą i czasami miałam luki, ale im dalej szłam, tym więcej sobie przypomniałam, lecz i tak mam ochotę znowu przeczytać pierwsze części i na pewno kiedyś do nich wrócę, przynajmniej mam taką nadzieję. Nie wiem, chyba ja będę to powtarzać przy każdej książce Tijan - ta autorka nie potrafi mnie zawieść, może i było spokojniej niż wcześniej, ale to nie oznacza, że nic się tu nie działo! No gdzie, Przerażająca trójka i nuuudy? Jeżeli tak, to ja jestem królową angielską. Pióro autorki naprawdę mi się podoba, jest przyjemne dla oka, umysłu i wyobraźni, również z tomu na tom relacja wszystkich bohaterów i sama akcja staje się fajniejsza, bardziej mnie wciąga, sprawia przyjemnie zniecierpliwieniem pytaniem: "co dalej". Naprawdę ma się ochotę sięgnąć po książkę, bo wiadomo z góry, że będzie się świetnie czytać, nawet przez chwilę, i pisarka może nas naprawdę nieźle zaskoczyć. A powrót do serii to jest jak odwiedziny u przyjaciół i chyba na tym polega dobra seria, nie ważne co się wydarzy, zawsze będzie mieć szczególne miejsce w twoim życiu. Mam kilak takich serii, ale ta jest inna i zawsze będzie dla mnie niepowtarzalna. Może od mojej recenzji trzeciego tomu ktoś z was poznał już przerażająca trójkę, a jeżeli nie, może kiedyś odwiedzić Fallen Crest ;)

Na półkach: , , , , , ,

Ta cześć kolejna tego cyklu z serii Fallen Crest jest cudowna,zaskakująca mnie zaskoczyła i oczarowała.
W tym tomie to Samantha ma za sobą trudny rok.
Matka próbowała zniszczyć jej życie,biologiczny ojciec w końcu postanowił się w nim pojawić,a Mason właśnie szykuje się do wyjazdu na studia.
Sam zaczyna tęsknić za ukochanym Masonem,przeżywa rozłąkę z nim.
Jednak sprawę pogarsza jego brat.
Sam niedawno dowiedziała się,że Logan ją kocha.
Dziewczyna rozpoczyna matkę w ostatniej klasie,ale nic nie wskazuje,że ten rok będzie dla dziewczyny łatwy,okazuje się dla niej być trudny w Fallen Crest.
Pokochałam Samathę,Masona i polubiłam Logana bracia świetni byli,a Sam ładna,fajna.
Ta książka była przepiękna,wyjątkowa i wspaniała.

W tym tomie to Samantha ma za sobą trudny rok.
Sam zaczyna tęsknić za ukochanym Masonem,przeżywa rozłąkę z nim.
Jednak sprawę...

Kolejna część historii Sam i Masona. On zaczyna studia, jednak traci kontakt z najlepszym przyjacielem i wdaje się w konflikt z bractwem, do tego cały czas natyka się na Marissę... Sam strasznie tęskni za Masonem, jest o niego zazdrosna, do tego boi się, że stoi między braćmi. Jak na złość pojawia się też chłopak, z którym straciła dziewictwo...
Uważam, że każda kolejna część jest coraz lepsza. Jestem ciekawa ciągu dalszego.

Uważam, że każda kolejna...

Czwarta część z serii o braciach Kade i miasteczku Fallen Crest. Muszę przyznać, że pozytywnie zaskoczyła mnie ta książka. Fabuła stała się bardziej rozwinięta i poszła troszkę nietypową drogą, że tak powiem. Sądziłam, że będzie to seria w której miłość i konflikt braci będą stać ma pierwszym miejscu, a zamiast tego możemy popatrzeć na życie bohaterów ze wszystkich stron, nie tylko ze strony gdzie miłość stoi na pierwszym miejscu. Serdecznie polecam.

Czy miłość przetrwa dzielącą ją odległość?
Czy przetrwa czas który musi upłynąć?
Tajemnice i sekrety , które wychodzą na jaw - Czy nie zniszczą tego uczucia?
Niektórzy mówią że licealna miłość nie ma mocy przetrwania. Ale oni wiedzą, że dadzą radę. To ich trzyma przy życiu i motywuje.
Jednak co bedzie jak coś lub ktoś stanie na ich drodze?

Czy miłość przetrwa dzielącą ją odległość?
Czy przetrwa czas który musi upłynąć?
Tajemnice i sekrety , które wychodzą na jaw - Czy nie zniszczą tego uczucia?
Jednak co bedzie jak coś lub ktoś stanie na ich drodze?

W końcu postanowiłam dokończyć tę serię i bardzo się rozczarowałam. Przede wszystkim książka ta była niesamowicie nudna. Miałam wrażenie, że nie ma żadnej akcji. Może jest to wina tego, że poprzednią cześć czytałam dość dawno temu i już nie potrafiłam się tak wkręcić w całą historię, ponieważ zwyczajnie nie pamiętam już połowy rzeczy z poprzednich tomów.

Mam nadzieję, że kolejne części będą dużo lepsze.

Mam nadzieję, że...

Przerażająca Trójka powraca. W tej części Fallen Crest mamy sytuację, kiedy Mason wyjeżdża na Uniwersytet a Sam i Logan zostają w Fallen Crest.

Rozstanie nie najlepiej wpływa na Samanthę. Dziewczyna jest smutna, przerażona i walczy z tęsknotą za Masonem. Dodatkowo skrywa pewną tajemnicę i z obawy, że straci Masona oraz Logana nie ma odwagi powiedzieć chłopakom tego czego dowiedziała się w poprzedniej części Fallen Crest "Szkoła".

Mason natomiast stara się skupiać na swoich treningach w nowym otoczeniu z nowymi kolegami. Jego przyjaciel Nate jest z nim, ale ich znajomość zaczyna się rozpadać. Chłopak tęskni za Sam a odległość sprawia, że także nie mówi dziewczynie wszystkiego.

Tajemnice tej dwójki wystawią ich związek na Próbę. Czy sprawy, których nie mówią wpłyną na ich związek ?

Natomiast Logan jest Loganem. Rozstanie z bratem także wpływa na niego a dystans jaki narzuciła Sam nie pomaga w tym wszystkim. Radzi sobie na swój własny sposób, jak to on.

Pewne sytuacje sprawiają, że Przerażająca Trójka ponownie musi zmierzyć się z zagrożeniem.

Kochani moi "Próba" to historia o rozstaniu i radzeniu sobie z uczuciem tęsknoty. Autorka tutaj pokazuje nam jak tajemnice, które skrywamy mogą nie tylko niszczyć nas od środka ale także naruszyć trwałe fundamenty. Ta historia pokazuję nam jak ważna jest komunikacja w związku, ale też rozmowa z przyjaciółmi. Troszeczkę irytowała mnie Sam i jej rozterki , miałam ochotę wrzeszczeć na nią aby w końcu wykrzyczała na głos co jej leży na duszy.
Uwielbiam całą trójkę. Miłość Sam i Masona jest cudowna a Logan dopełnia to wszystko swoim charakterkiem.

Jest to jedna z niewielu serii, które są jednocześnie tak bardzo słabe i tak bardzo wciągające. Nie wierzyłam, że dotrwam do 4 części, ale jakoś mi się udało.