Zgłosuj na książki roku 2017
Mørk fortid, Medskyldig
romans, saga, norweska

Vera jest w ciąży, ale nie chce zdradzić, kto jest ojcem dziecka. Elen martwi się, że jeśli Vera zostanie skazana za zabójstwo Karen Austled, to nikt nie zajmie się maleństwem. Sigmund odnajduje w stodole ukryte srebro. Jest przekonany, że Øydis wie coś na temat jego pochodzenia. Musi jednak działać ostrożnie, bowiem skarb może być dla niego jedyną szansą, by zacząć wszystko od nowa.

źródło opisu: Wydawnictwo Edipresse Polska S.A.

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Chwila_dla_siebie | 2016-07-31
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, 2016
Przeczytana: 31 lipca 2016

Cofam wszystko, co mówiłam o tej sadze norweskiej w kontekście "ugrzecznionego harlequinu". Atmosfera się zagęszcza! Doktor staje się coraz bardziej nieobliczalny, szczyptę pieprzyku w historii dodaje jego siostra, natomiast sytuacja Very zaskakuje brutalnością. Ostatnia z pań przyznaje się do popełnienia przestępstwa. Co Elen ma do powiedzenia w tej sprawie? Czy młoda dama w oczach opinii publicznej okaże się być współwinna morderstwa? Tego, mam nadzieję, dowiemy się z kolejnych tomów, na które czekam ze zniecierpliwieniem.

Nori | 2017-09-21
Przeczytana: 24 września 2017