Monografie lotnicze 109. Bell UH-1 Iroquis - Huey cz. 2

Wydawnictwo: Aj-Press
9788372371928
śmigłowiec, monografia, lotnictwo,

Druga i ostatnia część monografii śmigłowca Huey omawia przenoszone przez niego systemy uzbrojenia, powstanie jednostek aeromobilnych, taktykę i technikę wykonywania lotów szturmowo-desantowych, program INFANT, zastosowanie UH-1 w ewakuacji rannych oraz malowanie i oznakowanie. Dużą część publikacji stanowią plansze barwne ukazujące schematy kamuflażu oraz kolorowe zdjęcia. Plany w skalach modelarskich przedstawiono na wkładce.

źródło opisu: strona wydawcy

źródło okładki: własne foto