Tekściarz

Wydawnictwo: Telbit

Interesująco i realistycznie przedstawione problemy młodych ludzi: bezrobocie, pierwsze związki, znajomości zawierane przez internet, bunt przeciwko zastanej rzeczywistości. Zaletą tej powieści jest odwaga pisania o trudnych sprawach, brak udawania, że: miłość jest zawsze jedyna i do końca, każda kobieta chce urodzić dziecko, wszystko na pewno się ułoży.

Rewolwerowiec | 2011-07-27
Przeczytana: 27 lipca 2011

Smutna opowieść...Spodobała mi się już od pierwszych stron,główny bohater okazał się być bardzo mi bliski.Jego sposób bycia,spojrzenie na świat,nawet nawyki...W skrócie 'Tekściarz' opowiada o młodym facecie,któremu niekoniecznie podoba się styl życia ludzi w 'dzisiejszych' czasach.No i próbuje jakoś z tym walczyć.A ta walka jest bardzo trudna.Facet się nie poddaje,a życie,cóż,życie toczy się dalej przy okazji rzucając mu pod nogi taką ilość kłód,że nawet małe sukcesy tracą swój urok.Jest prawdziwie,gorzko,bezpośrednio.A jednak z cały czas gdzieś się tam tlącą iskierką nadziei.Trzeba tylko znaleźć siłę by rozdmuchać z niej płomień.

Ervisha | 2011-01-14
Przeczytana: 14 stycznia 2011

Ogólnie książka słaba. Zanudziła mnie

daniello188 | 2011-02-06
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 09 marca 2010

Książka jest idealna dla młodych ludzi. Mimo swojej prostoty jest pełna poruszających zdarzeń. Taka cienka a zarazem obszerna! Obszerna w ciekawe spostrzeżenia i rozwiązania niektórych sytuacji z życia wziętych.

Asziwanuhi | 2011-12-06
Przeczytana: czerwiec 2011

Genialna książka, polecam wszystkim. Pomimo złych recenzji. Pomimo nagłego niespodziewanego zakończenia.

Hedahe | 2015-04-18
Przeczytana: 2012 rok

Kupiłam za grosze po przecenie, z ciekawości. Niestety, fabuła grosza nie warta.

BEATA | 2015-10-22

Jedna z moich ulubionych książek, krótka ale z wielkim przekazem.......

Angelika | 2013-03-19

Moja pierwsza książka