9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
albumy

Album fotograficzny zawierający zdjęcia z terenów Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego i okolic.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Jarosław Wiśniewski | 2016-07-23

Przepiękna książka. W środku znajdziemy niedużo, ale jakże ciekawych, interesujących lub poetyckich tekstów i dużo fantastycznych, znakomitych zdjęć ukazujących życie nad naszą przyrodniczą perłą, czyli graniczną i nieokiełznaną rzekę Bug.
Wstęp to trzy bardzo dobre teksty: "Bug - wspólne dziedzictwo", "Bug - odpowiedzialność" oraz "Bug - ojczyzna duszy". Za wstępem ukazują się następujące rozdziały: "Życiodajny Bug", "O brzasku", "Leśne ostępy", "Życie codzienne", "Ocalić od zapomnienia", "W zimowym śnie...". W każdym rozdziale mnóstwo rewelacyjnych zdjęć i krótkie teksty dopełniające całość. Warto wymienić autorów zdjęć. Są to: A. Bulik, P. Ciosek, I. Graff, T. Hryciuk, W. Karnkowski, S. Kordaczuk, A. Krasuski, E. Lejbrandt, M. Lejbrandt, G Leśniewski, A. Niedbała, K. Niedbała, K. Niedbała, M. Omelaniuk, M. Pawelec, D. Starczewski, G. Szkatuła, A. Tabor, P. Tołwiński.
Książka to wybitny, pięknie wydany i doskonale opracowany album ze wspaniałymi zdjęciami. Ozdoba domowej...

Weronika | 2016-07-26