Dyskusje o książce Niezawinione śmierci

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Przez weekend dokończyłam   Cycero Cycero i zaczęłam   Pustynny książę. Księga I Pustynny książę. Księga I.
2 lata temu
2 lata temu
Oswoić śmierć - 10 książek o odchodzeniu i śmierci bliskich
Zestaw wybranych tytułów wydaje mi się przypadkowy. Są pozycje z "dużej " literatury, mniejszej, dziecięcej, faktu. Niektóre z nich są fantastyczne, inne niekoniecznie. Ale rozumiem ,że to kwestia indywidualnego wyboru. Temat śmierci pojawia się w literaturze non stop, bo jest ważną częścią życia. Wydaje mi się jednak, że wybór mógłby być staranniejszy.
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (wrzesień 2015)
Nowości ostatnich tygodni:  Zamek Lorda Valentine'a  Kroniki Majipooru  Valentine Pontifex  Czarnoksiężnicy Majipooru  Lord Prestimion  Król Snów Fantastyczne wydanie fantastycznego cyklu....
8 lata temu
wymienię/sprzedam (IV kwartał 2014)
sprzedam/ wymienię:  Jezioro marzeń  Larista  Wściekła skóra  Córka dymu i kości  Dni krwi i światła gwiazd  Neva  Mroczny sekret  Błękitnokrwiści
9 lata temu
motyw rozstania
To może byc ciekawa propozycja: motyw rozstania: w pierwszej książce oczyma kobiety, w drugiej - mężczyzny:  Jedno drzewo, jedno pożegnanie Jedno drzewo, jedno pożegnanie  W cieniu magnolii W cieniu magnolii
12 lata temu
Pokazuje 6 z 8