Do rana daleko

Seria: Pierwsza miłość
Wydawnictwo: Siedmioróg

W ukończonym właśnie cyklu powieści opowiadam o pierwszej miłości, czyli o najważniejszym doświadczeniu, które oby dla każdego z Was stało się źródłem wiary w to, że miłość istnieje i że nie umiera. Możliwe, że odchodzi, ale po to tylko, by odrodzić się doroślej, mniej zachłannie, bardziej tolerancyjnie i cierpliwie w innym związku. Oby więc to doświadczenie otworzyło Was do ludzi i do świata, w którym przyjdzie się zmagać z niejednym problemem.

PABLOPAN | 2012-05-04

Przeczytana, zapomniana, jak wiele książek z młodości.

Anima_Vilis | 2011-04-22
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Moim zdaniem jedna z lepszych książek Fox. Przedstawia nam bohaterkę która jest przekonana że w dzieciństwie ojczym ją molestował. Książka ukazuje nam gorące pragnienie dziewczyny by oderwać się z wieloletniego koszmaru i wyfrunąć z rodzinnego gniazda.
Bohaterowie czasami zachowują się dziecinnie ale moim zdaniem to ma jakiś przekaz, przekaz którego dowiemy się dopiero po przeczytaniu. Polecam.

Mylengrave | 2013-02-22

W podstawówce zaczytywałam się w Marcie Fox, ale niestety, brak jej opowiastkom jakichkolwiek literackich ambicji, to nic innego ja zwykłe harlequiny dla młodzieży. Z dużą dozą erotyzmu.

Wzruszająca, momentami rozczulająca, prawdziwa. Pani Marta Fox pisze w sposób, jaki mi zdecydowanie podchodzi. Prosto z mostu, zwięźle. Historia Maćka i Oli jest piękna, po prostu.

PatkaPL | 2015-06-29
Przeczytana: kwiecień 2015

tu bardzo piekne zakończenie.. i bardzo podobały mi sie rozmowy, nic poza tym

nevermind | 2013-03-16
Przeczytana: 2009 rok

Jako szóstoklasistka pochłaniałam wszystkie książki Marty Fox.Płakałam, śmiałam się i przeżywałam wszystko wraz z głównymi bohaterami. Wspominam te opowieści tak dobrze, jak to tylko możliwe. Jednak zdaje sobie sprawę że gdybym spróbowała przeczytać tą książkę teraz prawdopodobnie straciła bym do niej całą sympatie.

emi17m | 2014-07-26

książka o miłości. Sympatyczna i fajna do czytania, napisana prosto i przyjaźnie. Kazda osoba znajdzie w niej coś ciekawego.

Alexis | 2013-03-16
Przeczytana: 12 marca 2013

Bardzo ciepło przeze mnie przyjęta książka. Przyjemnie mi się ją czytało :)

Kaleight | 2012-11-14

Przeczytane, w latach szkolnych, zapamiętane do dziś....

Terpentulla | 2010-08-07

Dziwna...w głowie utkwiło mi tylko to,że było tam o "Pająku" Steczkowskiej, którą uwielbiam, oraz ze na samym końcu, jak potwór spod szafy, zupełnie bez żadnego kontekstu z resztą książki wypełzł jakiś gwałt na głównej bohaterce z czasów dzieciństwa.