Czarne zaręczyny

Tłumaczenie: Opracowanie zbiorowe
Cykl: Śmierć na życzenie (tom 15)
Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.
Asiek

Bogata wdowa Virginia Neville ogłasza zaręczyny z dużo młodszym od siebie kochankiem Jake’iem O’Neillem. Ten zostaje zamordowany jeszcze tej samej nocy w czasie uroczystego otwarcia galerii. Stawia to w niezręcznej sytuacji pozostałych członków rodziny Neville’ów. Gdyż w grę wchodzi nie tylko namiętność, ale także zazdrość, szantaż oraz rodowa fortuna. Główną podejrzaną jest Chloe Martin – młoda współpracownica Annie Lawrence, która tuż przed śmiercią Jake’a miała z nim płomienny romans.

źródło opisu: Edipresse Polska S.A.

źródło okładki: Edipresse Polska S.A.

crime_jack | 2016-08-22

Bardzo przyjemna i cholernie wciągająca. Ale czego innego można się spodziewać po Carolyn G. Hart? Podobała mi się atmosfera – nieco mroczna, gdyż wieczór (właściwie to oba feralne wieczory) był deszczowy i ciemny. Co do tożsamości mordercy, owszem, można się jej domyślić. Zagadka nie była nie wiadomo jak trudna i rozbudowana. Ale to dobrze.
Łatwo można się wciągnąć. Znacznie ciężej przerwać lekturę.
Ciekawe, co przyniesie następny tom… :)

kaminaga | 2017-02-09
8_oclock | 2016-11-10