Zwęglona jantar

Seria: Wspólny Pokój
Wydawnictwo: Staromiejski Dom Kultury
poezja
Roksanna

Kamila Janiak (pseud. Daisy K.) – ur. 1984. Autorka książek poetyckich: frajerom śmierć i inne historie (2007), kto zabił bambi? (2009) i zwęglona jantar (w druku). Publikowała wiersze w „Odrze”, „Akcencie”, „FA-arcie”, „artPapierze”, „Opcjach”, „Ricie Baum”, „Wakacie”, „Gazecie Wyborczej”, „Dzienniku”, „Ściana Wschodnia Zine” i innych, których nie pamięta. Jej teksty pojawiły się w antologii Solistki i paru zbiorowych wydawnictwach, których też niestety nie pamięta. Pisze teksty i śpiewa w zespołach: hc-punkowym Positing Dirt, electro-industrialnym Das Moon, heavy-folkowym Delira & Kompany, grunge’owym We Hate Roses, a także z Kamilem Strzyżewskim w lirycznym projekcie Tak Zwani Mordercy.

źródło opisu: Staromiejski Dom Kultury

źródło okładki: http://www.sdk.pl/