9788328204355
klasyka
Nori

Być albo nie być! Teraz albo nigdy! Petersburski Hamlet musi w końcu opuścić swoje cztery kąty. Poszukać miłości i życiowego spełnienia. Czym one są i czy warto o nie walczyć? Powieść Iwana Gonczarowa to zapis zmagań samotnej jednostki, który do dzisiaj pozostaje mistrzowskim studium rosyjskiej duszy mimo tragizmu tytułowej postaci, niepozbawionego swoistego poczucia humoru. Prawdziwa klasyka, którą na duży ekran przeniósł Nikita Michałkow.

źródło opisu: Hachette Polska Sp. z o.o., 2016

źródło okładki: Zdjęcie autorskie