W krainie zwierząt. Czytam i koloruję

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
youstyna

W tej książce znajdziesz 240 ilustracji i przeczytasz proste zdania o bohaterach obrazków z dżungli i lasu. Na kartach książki spotkasz wiele egzotycznych zwierząt: kangura, słonia, lwa, żyrafę, goryla a także poznasz sympatycznego Michasia Ciekawskiego podróżującego po dżungli z nieodłącznym aparatem fotograficznym. Dodatkowe pytania i opisy pod obrazkami pomogą rozbudzić wyobraźnię dziecka i...

Dodatkowe pytania i opisy pod obrazkami pomogą rozbudzić wyobraźnię dziecka i lepiej poznać świat zwierząt.