Elastic Hearts

Okładka książki Elastic Hearts Claire Contreras
Okładka książki Elastic Hearts
Claire Contreras Wydawnictwo: Pyramid Virtual Solutions Cykl: Hearts [Claire Contreras] (tom 3) literatura piękna
Hearts [Claire Contreras] (tom 3)
Elastic Hearts
Pyramid Virtual Solutions
2016-03-20
2016-03-20

50 pierwszych stron szło mi mozolnie, później akcja się rozkręca.
Victora i Nicolę łączy wspólna przeszłość. Victor pomaga się wyplątać Nicoli wyplątać się z fatalnego małżeństwa.
Przyjemnie spędziłam z nią czas.

50 pierwszych stron szło mi mozolnie, później akcja się rozkręca.
Przyjemnie spędziłam z nią czas.

Nicole i Victor są na siebie napaleni, ich erotyczne doznania podczas uprawiania seksu są wspaniałe i niezapomniane. Tak było kilka lat temu, gdy się poznali i tak jest teraz, gdy on jest jej prawnikiem w sprawie rozwodowej z mężem, hollywoodzkim gwiazdorem. Jednak, ponieważ relacje intymne z klientką są niezgodne z etyką adwokacką, a ponadto jego szefem w kancelarii jest ojciec Nicole, który obiecuje Victorowi awans, nie jest łatwo.

Tak to się ciągnie jak flaki z olejem niemal przez trzysta stron, śmiem twierdzić, zupełnie bez sensu. Tym bardziej, że ich przeplatane monologi pełne są powtórzeń, a szczególnie te w wykonaniu Victora, który nade wszystko dba o swoją zawodową karierę, są naprawdę żenujące. Co z tego, że do happy endu oczywiście musi dojść, jeśli staje się to co najmniej o dwieście stron za późno.

Viktor i Nicole poznali się w klubie od którego zaczęła się ich historia. Ich zauroczenie sobą trwało dopóki chłopak nie dowiedział się Nicole jest córką jego szefa, przez co był zmuszony przerwać ich znajomość. Nie spodziewał się jednak że Nicole od razu wpadnie w ręce innego mężczyzny i ruszy dalej. Po 5 latach jego szef proponuje mu jako najlepszemu z pracowników by przeprowadził rozwód jego córki, po czym zostanie jego wspólnikiem. Nie spodziewał się jednak że gdy zobaczy Nicole jego uczucia powrócą i tym razem nie będzie w stanie odepchnąć dziewczyny. Bardzo dobra i wciągająca książka.Polecam

Oczekujesz słodyczy i lukru? Tutaj na pewno go nie znajdziesz. Nie ma miejsca na romantyzm i porywy serca. Wszystko jest tu do bólu szczere. Szczere i prawdziwe.
Ta historia, tak inna od swoich poprzedniczek, najbardziej do mnie dotarła.
Autorka opisała wszystko w sposób realny. Taka relacja jak Nicole i Victora może przydarzyć się każdemu. A realność sytuacji pozwoliła mi przeżywać emocje razem z nimi.
Gorąco polecam cała serię.

Ta historia, tak inna od swoich poprzedniczek, najbardziej do mnie dotarła.

Na półkach: , , , , , ,

"Elastic Hearts" jest inna od poprzednich książek tej serii... ale jest inna świadomie, co autorka podkreślała.

Victor Reuben - odnoszący sukcesy adwokat. Cieszący się swoją sytuacją, nie planujący małżeństwa, żyjący według własnych zasad. Ale do jego życia powraca Nicole Alessi. Córka jego szefa i kobieta z która przed pięcioma laty dzielił kilka bardzo gorących momentów. Kobieta, która staje się jego klientką. Kobieta, która się rozwodzi z gwiazdorem Hollywoodu. Kobieta, której pragnie w sposób przekraczający skalę. Kobieta, które przez bycie jego klientką jest dla niego zakazana.
Mówi się, że zasady i zakazy są po to, aby je łamać - czy ta dwójka złamie zasady, których powinni się trzymać?

Powiem szczerze, że ta historia była bardzo ciekawa. Inna, ale naprawdę ciekawa.
Rodzaj napięcia wiszący wokół bohaterów był całkowicie hipnotyzujący. Zostałam wciągnięta bez reszty w ten początkowo bardzo ostrożny taniec, który potem zaczął wymykać się spod kontroli.
Świat rozwodów, świat przekrętów hollywoodzkich i paparazzi czających się na każdym kroku, aby złapać gorący temat.
A chemia pomiędzy Victorem i Nicole? O paaaanie. Powiedzenie, że to było gorące to mało powiedziane. Ta dwójka spala wszystko po drodze. To narastające napięcie i pożądanie po prostu wysyłało fale elektryczności, muskając czytelnika i podkręcając go do stanu w jakim byli nasi bohaterowie.

Bardzo mi się podobała, naprawdę hipnotyzująca i stuprocentowo warta mojej uwagi. Zastanawiałam się pomiędzy 7 a 8 gwiazdkami.
POLECAM!

Już w 1 części zainteresował mnie Vic - taki typowy braciszek - wkurzający ale kochany i jednocześnie macho jak jego koledzy :) Nie wiedziałam czego się spodziewać po tej części - wcześniej miałam swoje wyobrażenia historii Jensena i Mii i zupełnie nie trafiłam :) co do Victora - wiedziałam, że ta część będzie inna bo sama autorka nas uprzedziła...ale nie do końca się zgodzę, że to nie jest romantyczna historia :) po poprzednich częściach polubiłam pewnego siebie Victora. Pracoholika Victora. Sarkastycznego Victora. I mogę sobie nawet wyobrazić dlaczego zrezygnował z Nicole za pierwszym razem. Praca ważniejsza. Za drugim razem oboje mieli za swoje, że tak napiszę :P przez prawie całą książkę nie potrafili się ze sobą komunikować :) On jej mówi, że jest jej, zrywa z nią ale to ma oznaczać, że ma zaczekać na niego :) Nicole zaś jeszcze w trakcie małżeństwa przeżywa nastoletnie nastroje pełne hormonów. :) w pewnym momencie sama pogibiłam się w ich przedziwnym związku :) ale czytałam z przymrużeniem oka :P Fajnie było spotkać innych bohaterów no i na koniec mamy smaczek ze ślubu Victora - zażartego kawalera :)Aaaa i kogo nie rozczulił opis Victora z małym Greyem? :) Mnie na pewno :)

• 2016
  • Romans