Elastic Hearts

Cykl: Hearts [Claire Contreras] (tom 3)
Wydawnictwo: Pyramid Virtual Solutions
Elastic Hearts
asia

Victor Reuben. Most sought out divorce attorney in LA. Nicole Alessi. Soon to be ex-wife of Hollywood's biggest star, Victor’s latest client and his boss's daughter. In such a high profile divorce, they can't afford any extra drama. Luckily, neither one of them has anything to hide. Unless you count the mind blowing sex they had… Once… Twice… Three times all those years ago. As long...

Victor Reuben.
Most sought out divorce attorney in LA.

Nicole Alessi.

Unless you count the mind blowing sex they had…
Once…
Twice…
Three times all those years ago.

As long as they leave the past where it belongs, they’ll be fine. But with her wearing those tight dresses and him giving her those heated glances, keeping their hands to themselves is proving to be more difficult than either one of them realized.

It won't be long before the paparazzi start to smell smoke, and where there's smoke...

źródło opisu: www.goodreads.com

źródło okładki: www.goodreads.com

lulamae | 2016-09-18
Przeczytana: 18 września 2016

"Elastic Hearts" jest inna od poprzednich książek tej serii... ale jest inna świadomie, co autorka podkreślała.

Victor Reuben - odnoszący sukcesy adwokat. Cieszący się swoją sytuacją, nie planujący małżeństwa, żyjący według własnych zasad. Ale do jego życia powraca Nicole Alessi. Córka jego szefa i kobieta z która przed pięcioma laty dzielił kilka bardzo gorących momentów. Kobieta, która staje się jego klientką. Kobieta, która się rozwodzi z gwiazdorem Hollywoodu. Kobieta, której pragnie w sposób przekraczający skalę. Kobieta, które przez bycie jego klientką jest dla niego zakazana.
Mówi się, że zasady i zakazy są po to, aby je łamać - czy ta dwójka złamie zasady, których powinni się trzymać?

Powiem szczerze, że ta historia była bardzo ciekawa. Inna, ale naprawdę ciekawa.
Rodzaj napięcia wiszący wokół bohaterów był całkowicie hipnotyzujący. Zostałam wciągnięta bez reszty w ten początkowo bardzo ostrożny taniec, który potem zaczął wymykać się spod kontroli.
Świat rozwodów, świat...

Pinina_Paulina | 2016-11-06
Przeczytana: 06 listopada 2016

Oczekujesz słodyczy i lukru? Tutaj na pewno go nie znajdziesz. Nie ma miejsca na romantyzm i porywy serca. Wszystko jest tu do bólu szczere. Szczere i prawdziwe.
Ta historia, tak inna od swoich poprzedniczek, najbardziej do mnie dotarła.
Autorka opisała wszystko w sposób realny. Taka relacja jak Nicole i Victora może przydarzyć się każdemu. A realność sytuacji pozwoliła mi przeżywać emocje razem z nimi.
Gorąco polecam cała serię.

Ania | 2016-08-29

Już w 1 części zainteresował mnie Vic - taki typowy braciszek - wkurzający ale kochany i jednocześnie macho jak jego koledzy :) Nie wiedziałam czego się spodziewać po tej części - wcześniej miałam swoje wyobrażenia historii Jensena i Mii i zupełnie nie trafiłam :) co do Victora - wiedziałam, że ta część będzie inna bo sama autorka nas uprzedziła...ale nie do końca się zgodzę, że to nie jest romantyczna historia :) po poprzednich częściach polubiłam pewnego siebie Victora. Pracoholika Victora. Sarkastycznego Victora. I mogę sobie nawet wyobrazić dlaczego zrezygnował z Nicole za pierwszym razem. Praca ważniejsza. Za drugim razem oboje mieli za swoje, że tak napiszę :P przez prawie całą książkę nie potrafili się ze sobą komunikować :) On jej mówi, że jest jej, zrywa z nią ale to ma oznaczać, że ma zaczekać na niego :) Nicole zaś jeszcze w trakcie małżeństwa przeżywa nastoletnie nastroje pełne hormonów. :) w pewnym momencie sama pogibiłam się w ich przedziwnym związku :) ale czytałam...

broon | 2017-02-08
Patka | 2017-01-06