Polski miód

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
emik84

Miód świetnie nadaje się nie tylko do słodzenia herbaty. Używa się go także do wypieków, deserów, nalewek, sałatek, a nawet do mięs! Proponujemy cała gamę przepisów na dania i napoje z dodatkiem miodu. Będziesz zaskoczony, jak rozmaite są to specjały.

emik84 | 2016-07-22

Książka jest kopalnią pomysłów, niemal 70 przepisów, których ważnym składnikiem jest miód to bowiem imponująca ilość. Z pomocą publikacji możemy wyczarować w swojej kuchni wspaniałe smakołyki zarówno w roli codziennych posiłków jak i przysmaków z okazji najróżniejszych imprez rodzinnych. Co ważne przepisy skierowane są do szerokiego grona odbiorców. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno amatorzy jak i bardziej doświadczeni miłośnicy kuchni. Przepisy natomiast są bardzo różnorodne i wygodnie dla czytelnika posegregowane w kilku kategoriach: Przekąski i przystawki, Dania obiadowe, Wypieki i desery, Nalewki i napoje. Dla każdego coś smacznego ;)

W każdym z działów znajdziemy w sumie dość popularne pomysły potraw wzbogacone o miód. Często nawet nie przyszło by mi do głowy, że można dodać go do nich. Przy każdym przepisie widnieje duża ilustracja gotowego dania, zrozumiały i konkretny opis wykonania, lista składników potrzebnych do jego realizacji, czas przygotowania i stopień...

Na półkach