Demony młodości. Od depresji po spełnienie, czyli wszystkie młodej duszy cienie

Wydawnictwo: Poligraf
Michelle

Książka ,,Demony młodości’’ to wyraz młodzieńczego buntu autorki. Każdy młody człowiek próbuje na swój własny sposób poznać swoje miejsce na ziemi, zrozumieć, kim jest, i okiełznać demony, jakie w nim drzemią. Tomik przedstawia różne etapy w życiu każdego młodego człowieka, od młodzieńczej fascynacji życiem, poprzez pierwsze rozterki, po poznanie, co to strach, brak zrozumienia, żądza, miłość czy utrata ukochanej osoby. Zawarte są tu wszystkie emocje, z których w przyszłości ukształtuje się dorosły człowiek, i nie należy się ich bać, tylko stworzyć swój własny świat, bo, jak uczy nas historia, z chaosu powstają najpiękniejsze i najciekawsze rzeczy.

źródło opisu: http://www.ravelo.pl/demony-mlodosci-joanna-ciezarek,p100433952.html

źródło okładki: http://www.ravelo.pl/demony-mlodosci-joanna-ciezarek,p100433952.html

Arek | 2017-05-07
Przeczytana: 07 maja 2017