Samochody świata 1999

Wydawnictwo: Print Shops Prego
Samochody osobowe, świat 1999
motoryzacja
gorofil

Katalog prezentuje modele samochodów osobowych produkowanych na świecie w roku 1999.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Jarosław Wiśniewski | 2017-07-30

Przełom dwudziestego i dwudziestego pierwszego wieku zaowocował ciekawymi modelami samochodów osobowych oraz dziewiątą edycją katalogu "Samochody świata". Katalog z roku 1999 to rewelacyjne wydawnictwo opisujące 5000 modeli z 1100 firm z całego świata.
Katalog rozpoczyna się słowami wstępnymi i przedmowami oraz indeksem państw i marek prezentowanych w katalogu. Następnie zdjęcia przedstawiające nowości motoryzacyjne z ostatnich chwil roku 1999. Kolejnym elementem publikacji jest artykuł omawiający stan motoryzacji u progu XXI wieku. Od strony 30 do 367 wielka część katalogowa opisująca marki i modele samochodów osobowych, które produkowane były w roku 1999 na całym świecie. Po części katalogowej dane techniczne najważniejszych modeli samochodów ujęte w formie tabelarycznej. Publikacje kończy krótka charakterystyka produkcji i sprzedaży w krajach prezentowanych w katalogu, czyli krótki opis światowego rynku motoryzacyjnego.
Super publikacja zawierająca obszerny katalog i w sumie...

gorofil | 2016-07-21
Na półkach