Droga do odwagi

Wydawnictwo: W drodze
7 (20 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny

Silny, nieustraszony i niezwyciężony, bohater w każdym calu a taki obraz amerykańskiego komandosa znamy z filmów. Czy jest on prawdziwya Kim jest, jak działa i co czuje żołnierz, kiedy znajduje się w ogniu walki, gdy od niego zależy życie ludzi i powodzenie misjia O tym właśnie opowiada Droga do odwagi, autobiograficzna książka amerykańskiego żołnierza z doborowej jednostki rangersów. Kapitan Jeff

Mogę powiedzieć, że jest to fajna książka, która pozytywnie mnie zaskoczyła;) Muszę przyznać, biorąc ją do ręki byłam przekonana, że jest to książka, którą szybko rzucę w kąt (chociaż nie mam takiego zwyczaju, jeżeli już książkę zacznę) jako beznadziejną opowieść wojenną, a okazało się, że to dobrze napisana biografia, która z perspektywy Kapitana Strueckera opowiada zarówno o Jego pasji do służby jak i o wyglądzie misji wojskowych na przykład w Iraku ... Także osobiście serdecznie polecam ;)

olo | 2014-02-25
Przeczytana: 25 lutego 2014

Napisana prostym żołnierskim językiem, to jej minus. Wątek duchowy - znakomity.

Nikczemny | 2010-04-14

Wojna oczami walczącego żołnierza, pokazuje działania militarne z drugiej, nieznanej większości ludzi, strony.

Patrycja | 2016-06-11
mm11 | 2016-02-17