Poznaję przyrodę. Książeczka sześciolatka

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
youstyna

`Poznaję przyrodę` to książka zgodna z podstawą programową i przekazująca sześciolatkom wiedzę o polskiej przyrodzie, porach roku, roślinach i zwierzętach chronionych oraz krajobrazach. Naukę urozmaicają piękne naklejki, którymi dziecko uzupełnia ilustracje. W serii edukacyjnych książeczek dla sześciolatków ukazały się tytuły: `Uczę się liczyć`, `Uczę się czytać`, `Uczę się pisać`, `Rysuję...

W serii edukacyjnych książeczek dla sześciolatków ukazały się tytuły: `Uczę się liczyć`, `Uczę się czytać`, `Uczę się pisać`, `Rysuję szlaczki`, `Poznaję przyrodę`.

źródło opisu: https://aros.pl/ksiazka/ksiazeczka-szesciolatka-poznaje-przyrode

źródło okładki: https://aros.pl/ksiazka/ksiazeczka-szesciolatka-poznaje-przyrode