Google Story /Opowieść o firmie, która zmieniła świat

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Google to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek na świecie, a nazwa tej firmy trafiła już do słowników i oprócz rzeczownikowego ma znaczenie czasownikowe, opisuje bowiem czynność wykonywaną co dzień przez miliony ludzi na całym świecie. Książka o Google skierowana jest do szerokiej publiczności i stanowi lekturę obowiązkową dla wszystkich zainteresowanych rozwojem Internetu. Siła jej polega na

Łukasz Gumowski | 2010-01-11

P oprostu lubię takie historyjki :-) Dobrze się czyta i można też trochę ciekawych informacji wyciągnąć... o kilku nie miałem pojęcia.

Tobiasz | 2010-07-13
Przeczytana: 13 lipca 2010

Książka bardzo dobra. Zawiera bardzo, bardzo dużo informacji na temat firmy. Zamieszczone są nawet wypowiedzi kuriera, który dowoził skanery Google do któregoś z Uniwersytetów. Na minus mogę wskazać pojawiającą się gdzieniegdzie redundancję, powtarzające się słowo w słowo fragmenty i opisy, które trochę drażnią. Z uwagi na charaktery założycieli Google, w książce jest sporo pozytywnego humoru. Ku mojemu zaskoczeniu, pozycja ta nie okazała się stronnicza, ukazując wyłącznie najlepsze cechy Google (choć tak jest w większości z racji fenomenu tej korporacji) i można przeczytać o kilku skandalach, procesach i dwuznacznym działaniu Google. Podsumowując, książka przekazuje bardzo ważną myśl i ideę, do odkrycia przez czytelnika. Polecam :)

Robert | 2010-02-11

O dziwo, książka zawiera dużo informacji, które nie pojawiają się normalnie w internecie. Przez co jest naprawdę niezłym kąskiem dla osób interesujących się historią i działaniem Google :)

Schemat | 2011-06-19
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 2011 rok

Myślisz o stworzeniu swojej własnej firmy? Zapoznaj się z tą pozycją! Pełna inspiracji, bogata w doświadczenia i dająca wiele optymizmu oraz nadziei. Pamiętajcie, warto wierzyć w to co chce się osiągnąć!

aso | 2013-10-14

Bardzo wiele informacji o tej świetnej firmie

jakub | 2016-06-26
Przeczytana: 02 kwietnia 2012

ja zawsze wyszukuje w google

mr_frogg | 2016-11-26
Monika | 2016-03-09