Gotowe na miłość

Tłumaczenie: Magdalena Konopko
Seria: Do Torebki
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Making Your Mind Up

Lottie na pozór nie szuka miłości. Żyje w pięknym domu na angielskiej wsi z dwójką cudownych (czasami!) dzieciaków, w niezłych stosunkach z eksmężem i w otoczeniu oddanych przyjaciół. A jednak, kiedy poznaje swego nowego szefa - idealny materiał na partnera - zakochuje się w nim, i to z wzajemnością. Niestety, dzieci Lottie nienawidzą Tylera! Na dodatek, kiedy w ich życiu pojawia się przystojny Seb, to jego wybierają na nowego tatę. Czy miłość trafi pod właściwy adres? Czy także przyjaciółka Lottie, porzucona przez męża Cressida, pokona przeciwności losu i zwiąże się z nieśmiałym Tomem? Dowcipna, wzruszająca, wciągająca historia miłosna z dziećmi w tle, świetna próbka stylu królowej literatury kobiecej, Jill Mansell.

źródło opisu: Wydawnictwo Dolnośląskie, 2007

Liza | 2016-09-02
Przeczytana: 02 września 2016

Lottie, to rozwódka z dwójką dzieci: 7-letnim synem Natem i 9-letnią córką Ruby, ma przyjacielskie stosunki z eksmężem, samotna i wolna, nie chce chodzić na katastrofalne randki, aż nagle w jej życiu pojawiają się dwaj przystojni kandydaci na partnera. Tyler będzie jej nowym szefem w pracy, natomiast Seba poznaje w supermarkecie. Pierwszego jej dzieciaki nie cierpią, ponieważ ciągle popełnia wobec nich faux pas, wręcz mają na niego alergię, natomiast drugiego uwielbiają za dowcip i styl bycia, bez wysiłku zaskarbił sobie ich względy. Kogo wybierze Lottie i co zdarzy się po drodze?

Jednak ta książka to nie tylko perypetie miłosne, to także słodko-gorzka historia, o niegodziwości losu, ale też o jasnej stronie życia. Na pewno ciekawym i odchodzącym od szablonowej fabuły wątkiem były decyzje Freddiego, motyw naprawienia win i odkupienia. Kibicowałam Kressidzie, dziewczynie, która poznała co to bolesna strata („nie jest moją córką, tylko się nią opiekuję”), aby w końcu udała się jej...

virgo123 | 2015-12-13
Przeczytana: 04 grudnia 2015

Do przeczytania tej książki skusił mnie jej opis. Ale chyba trochę się przeliczyłam, bo według mnie jest taka jakaś nudnawa ta książka, wciąga, ale jednak nie tak, żeby nie można było się od niej oderwać. Ale nie żałuję, że po nią sięgnęłam.

beatka18 | 2014-02-15

świetna i wesoła książka Jill Mansell, przeczytałam ją dzięki koleżance i kiedy sięgnęłam po jedna z książek to nie mogłam opuścić żadnej tej autorki rewelacja

asia_32 | 2015-04-11
Przeczytana: 11 kwietnia 2015

Ciepła i zabawna komedia romantyczna o szukaniu szczęścia po rozwodzie.Dużo śmiechu i wzruszeń.Polecam!

Ilona | 2013-08-27
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 11 lipca 2013

Lekka opowieść o miłości, którą warto spakować do torby, nim uda się na wczasy, do pracy czy szkoły. Dobrze i szybko się czyta dzięki zabawnym dialogom i opisom.

Limonkaaa | 2014-01-23
Przeczytana: 20 stycznia 2014

Taka miła czytanka ze tak powiem :) przyjemnie się czyta, nie jest to nic specjalnie wspaniałego, ale można się oderwać tą książką od dnia codziennego :)

Karolina Szymczyk | 2012-10-18

Bardzo dobra książka, szczególnie dla tych, którzy tak jak ja lubią komedie lub potrzebują lekkiej lektury na wakacyjne dni.

CatGirl | 2016-01-14
Przeczytana: 14 stycznia 2016

Niezwykle zabawna zaskakująca powieść dla kobiet, które pragną miłości i szczęśliwych zakończeń. Kiedy po niezdanym egzaminie otworzyłam książkę i zaczęłam czytać, udało mi się zapomnieć o troskach dnia codziennego. Zabieram się za kolejne powieści tej autorki, bo naprawdę warto.

Cate | 2014-06-09
Przeczytana: 09 czerwca 2014

Bardzo przyjemna, nawet mnie wciagnela, perfekcyjna na deszczowe wieczory przy kieliszku wina :)

moniiaaa | 2013-09-12
Przeczytana: 13 września 2013

Cukierkowa...ale fajnie się czyta:)