Fellahowie. Trzecia Arabeska

Wydawnictwo: Solaris
Fellaheen
8388431978
Fellahowie, Trzecia, Arabeska

Al-Iskandarijja to wolne miasto w Afryce Północnej, w alternatywnym świecie, w którym I wojna światowa zakończyła się innym rezultatem niż znamy z podręczników historii. Świat arabski jest w nim jedną z najpotężniejszych sił. Odkąd Aszraf-bej przybył do al-Iskandarijji, wiele się wydarzyło w Afryce. Wszyscy uważają go za syna emira, płatnego zabójcę, człowieka bardzo niebezpiecznego. Ale sam Aszraf niewiele wie o swoim pochodzeniu, oprócz tego, że został genetycznie zmodyfikowany i posiada umiejętności niedostępne innym ludziom. Kim jest naprawdę to wyjawi wam trzeci tom trylogii.

wiejskifilozof | 2010-12-11
Przeczytana: 11 grudnia 2010

Chyba trzeba było czytać od tomu 1 , nie bardzo rozumiałem kto jest kto.

Zmaruek | 2016-05-10
Michał Toński | 2013-10-06