Dyskusje o książce Norwegian Wood

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Dziesięć pytań do czytelnika
1. Jaka jest Twoja ulubiona książka? Hrabia Monte Christo 2. Jaki jest Twój ulubiony autor? Aleksander Dumas (ojciec), Agata Christie, Lucy Maud Montgomery, Guillaume Musso 3. Jaki gatunek literacki lubisz najbardziej? Najczęściej zaczytuję się w klasyce, thrillerach i kryminałach 4. Jak często kupujesz/zdobywasz nowe książki? Nie mam określonej częstotliwości, nieraz...
2 lata temu
Książki których nie przestajecie czytać
Trochę by się znalazło. Harry Potter Władca Pierścieni Hobbit Boczne Drogi Chmielewskiej (czytanie pod koniec maja/na początku czerwca już chyba stało się moją tradycją) Wszystko Czerwone Chmielewskiej (pana Muldgaarda mogę cytować o każdej porze dnia i nocy) Wylęgarnia, Łowcy Żambocha i pewnie jeszcze sporo innych.
2 lata temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
Najbardziej znienawidzony bohater książkowy
Mnie w "Igrzykach śmierci" denerwował Gale. Z kolei w "Katedrze..." (też kocham) - za Phoebusem również nie przepadałam, ale jeszcze bardziej nie cierpiałam samej Esmeraldy, zaś uwielbiałam Klaudiusza Frollo (co za postać). @fuzja - JA TEŻ! Świetna postać!
5 lata temu
Czytamy w weekend
@LenkaMaj, to pocieszające :) jednak jakbyś napisała, że rewelacja, bolałoby mnie dwa razy mocniej :P Ale wiesz, mam dziurę w znajomości, a to uwiera. Mam nadzieję, że gdzieś w końcu trafię ;)
5 lata temu
19574