Konrad Wallenrod - opracowanie zeszyt 32

Wydawnictwo: Biblioteka Wysyłkowa

Inne wydania

Okoliczności powstania i publikacji utworu Przebieg zdarzeń Dzieje Konrada Wallenroda na tle historii Postawa Konrada pojęcie walenrodyzmu Cechy postaci Motywy i sposób działania Bezpieczeństwo ojczyzny a szczęście osobiste Walenrodyzm Narodowa funkcja poezji Artyzm Konrada Wallenroda Przesłanie i znaczenie utworu Przypisy Bibliografia

Tiamat | 2013-02-19
Na półkach: Przeczytane, Manga
Przeczytana: 19 lutego 2013

Wspaniały powrót do dzieciństwa. Anime wspaniałe, a manga jeszcze lepsza, choć co prawda różni się od kreskówki detalami. Z pewnością sięgnę po dalsze części!

MaiTakeru | 2012-07-05

5 nie tylko przepięknie zilustrowanych i świetnie opowiedzianych, ale również bardzo starannie wydanych klasycznych baśni; całość zamknięta w poręcznym i wyjątkowo ładnym kuferku - czego chcieć więcej od bajek dla dzieci? Dawniej nie mogłam się wprost od tej serii oderwać, tak bardzo poruszały mnie te historie, a szata graficzna pobudzała wyobraźnię... Coś wspaniałego!

Polecam z całego serca, jeśli któraś mama wypatrzy je gdzieś w księgarni, niech się nie zastanawia, tylko bierze jak najwięcej kuferków. :)

Jacek | 2013-03-30
Przeczytana: 21 lutego 2013

Moim zdaniem lektura obowiązkowa dla każdego, kogo interesuje historia XX wieku. Ten e-book można bezpłatnie pobrać z www.ebooks43.pl - jest to jedyne miejsce gdzie jest dostępny w wersji porządnie zredagowanej.

Matej141 | 2017-03-05
książek: 1924
Siuks | 2015-10-23
Przeczytana: 27 listopada 2015
Byrandon | 2015-08-22
Wiemy kim jest Ove Løgmansbø!

Prawdziwa tożsamość tego rzekomo farerskiego pisarza nie była znana prawie nikomu. Ba! niewiele osób podejrzewało, że to w ogóle jest pseudonim literacki! Jak się okazuje Ove Løgmansbø nie istnieje. Pod tymi personaliami ukrywa się pewien bardzo popularny, bestsellerowy autor kryminałów młodego pokolenia! Jego prawdziwe nazwisko zmrozi Wam krew w żyłach! Kim jest Ove Løgmansbø?!