Polskie media w jednoczącej się Europie. Szanse i wyzwania

Wydawnictwo: Universitas
8324205780

Książka stanowi zbiór opracowań poświęconych różnym aspektom funkcjonowania mediów w Polsce. Autorzy podejmują problem ich statusu prawnego, opisują rolę, jaką odegrały w debacie na temat integracji, oraz podnoszą aktualne zagadnienia związane z zawodem dziennikarskim. Tak wyznaczony krąg rozważań wymaga odwołania się do różnych dyscyplin naukowych. Rozważania z zakresu prawa, prasoznawstwa, socjologii czy językoznawstwa pozwalają czytelnikowi spojrzeć na sytuację polskich mediów w jednoczącej się Europie z wielu perspektyw.

Joanna | 2013-08-06
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam