WIP

Wydawnictwo: Znak

WIP to pełna humoru satyra na współczesną rzeczywistość polskiej prowincji, gdzie stare przyzwyczajenia trwają uparcie mimo inwazji tego co nowe, nowoczesne, europejskie. Napisany ze swadą, tętniący wyczuwalną w każdym akapicie ironią, WIP jest znakomitym zwierciadłem zaściankowości, którą przybrano w zachodnie uniformy. Pomysł na napisanie WIP-a przyszedł mi do głowy, kiedy zdecydowałem się wziąć udział w wyborach do władz lokalnych. Był to najzabawniejszy epizod w moim życiu, a żyję już dość długo, jeśli to ma jakieś znaczenie od 1947 roku.

MadziaR | 2011-02-05
Przeczytana: 2008 rok

Książka jest satyrą na polską zaściankowość i wszechobecne układy i układziki. Mimo tego autor nie pozbawił jej humoru, dlatego dobrze się czyta.

Nioy | 2016-09-17
Ewa Geris | 2015-11-24