Drzymalski przeciw Rzeczpospolitej

Seria: Z zegarkiem
Wydawnictwo: W.A.B.

Czy jeden człowiek może wypowiedzieć wojnę własnemu krajowi? Dariusz Drzymalski, były wojskowy, krzywdzony i ignorowany przez kolejne państwowe insytucje, decyduje się na krok ostateczny. Szybko okazuje się, że zlekceważenie przez rząd jego ultimatum było błędem: eksplozja bomby niszczy most Poniatowskiego... Najnowsza powieść autora Góry Trzech Szkieletów to także doskonały opis współczesnej Polski i kapitalistycznej rzeczywistości, która okazuje się przede wszystkim rozczarowaniem.

źródło opisu: Wydawnictwo W.A.B., 2004

Albercik | 2016-11-16
Przeczytana: 16 listopada 2016

Długo zastanawiałem się ile dać gwiazdek. Pomysł fajny. Zdeterminowany gość wypowiada wojnę RP. Pewnie niejeden taki Drzymalski biega po naszym szacownym kraju. Autor przekombinował jednak trochę z opisami,które w moim odczuciu, wypadły mocno na niekorzyść dla treści.

Bism | 2013-06-25
Przeczytana: 2012 rok

Co może zrobić jeden zdeterminowany i zdolny człowiek, który doznał krzywdy?

JACEK5891 | 2013-12-23

ciekawe ilu takich DRZYMALSKICH po kraju chodzi straszne ale prawdziwe

Jaskier | 2013-10-16
Przeczytana: 13 września 2013