Drzymalski przeciw Rzeczpospolitej

Z zegarkiem
W.A.B.
2004-01-01
2004-01-01

Zaległy wpis . Bardzo fajna a zarazem trochę niesamowita książka . Kibicowałem głównemu bohaterowi w tej książce . Książka godna uwagi .

Cały czas aktualna. Niestety...
16.02.2023 - Według nieoficjalnych ustaleń na długie oczekiwanie 32-letniej kobiety na przewiezienie do specjalistycznego szpitala w Rzeszowie wpłynąć mogły między innymi braki kadrowe. "Miało nie być żadnego lekarza z pieczątką, który mógł wydać skierowanie i szybko przekazać pacjentkę na specjalistyczne leczenie." Kobieta zmarła w drodze do placówki na zawał serca. Wcześniej spędziła siedem godzin na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym szpitala w Dębicy.

Cały czas aktualna. Niestety...

Taki współczesny ,,Zły",szybko się czyta, nie wymaga wysiłku intelektualnego.

Taki współczesny ,,Zły",szybko się czyta, nie wymaga wysiłku intelektualnego.

Kurcze naprawdę pozytywnie się rozczarowałem. Całkiem fajną historię autor wymyślił. Niby książka na kolana nie powala ale czytało mi się ją naprawdę przyjemnie. Może trochę z uwagi na sympatię do wielkiego nieobecnego tytułowego bohatera:) Napisane sprawnie, fajna historia. - Czego chcieć więcej? Polecam jak najbardziej.

Długo zastanawiałem się ile dać gwiazdek. Pomysł fajny. Zdeterminowany gość wypowiada wojnę RP. Pewnie niejeden taki Drzymalski biega po naszym szacownym kraju. Autor przekombinował jednak trochę z opisami,które w moim odczuciu, wypadły mocno na niekorzyść dla treści.

ciekawe ilu takich DRZYMALSKICH po kraju chodzi straszne ale prawdziwe

ciekawe ilu takich DRZYMALSKICH po kraju chodzi straszne ale prawdziwe

Fajne, lekkie, szybkie

Fajne, lekkie, szybkie

Co może zrobić jeden zdeterminowany i zdolny człowiek, który doznał krzywdy?

Co może zrobić jeden zdeterminowany i zdolny człowiek, który doznał krzywdy?

• Wojenne
  • 2016