W lustrze

Wydawnictwo: ISA

Kiedy eksplozja jądrowa o sile 60 kiloton niszczy Uniwersytet Środkowej Florydy, pierwsze podejrzenia padają na terrorystów. Jednak terroryści na ogół nie zostawiają po sobie otwartych na oścież drzwi do innego świata czy też raczej uruchomionego g...

Jakub | 2015-06-27
Przeczytana: 26 czerwca 2015

Dobra książka. Ma kilka fragmentów gdzie naprawdę przytakiwałem z uznaniem (ten opis kwantów!). Ale potem parę fragmentów psujących całość...
Fragmentami czułem że autor mógł i chciał zrobić z książki "coś więcej"... a parę stron dalej, jak by się rozmyślił... Szkoda - w efekcie nie ma z tego "czegoś więcej" a militarne SF się ciągle potyka. (Za dużo pomysłów na raz?)

Yamashiro | 2016-09-07
Przeczytana: 07 września 2016

Kupiona za 4 zł w "taniej książce" na ul. Szewskiej w Krakowie. Szalony naukowiec przeprowadza eksperyment, który kończy się wybuchem o sile 60 kiloton.
Jak tu przejść obojętnie koło takiej pozycji? Lekki styl narracji powoduje, że czyta się ją przyjemnie i szybko. Za to właśnie bardzo lubię Ringo. Odpowiednia mieszanina humoru i patosu, szybka akcja i charakterni bohaterowie, po prostu dobra rozrywka bez zagłębiania się w niepotrzebne detale.

Kufra | 2016-12-02
Maja Ossowska | 2016-10-31