Cuda zdarzają się co dzień. Antologia opowiadań prawdziwych

Tłumaczenie: Agata Jakubowska
Wydawnictwo: Media Rodzina
Guideposts stories

Pozycja ta jest przedsięwzięciem wyjątkowym. Stanowi ona niepowtarzalną, starannie dobraną antologię opowiadań publikowanych w amerykańskim piśmie Guidepost. Są to opowiadania szczególne pisane przez zwykłych ludzi, często prostym językiem, ale za to opowiadające historie niezwykłe osobiste doświadczenia duchowe stanowiące przykład działania wiary. Książka ta jest gorąco polecana przez Roberta Gamble właściciela wydawnictwa Media Rodzina stanowi swoisty drogowskaz, przywraca optymizm i nadzieję, że wiele w naszym życiu może i powinno się zmienić na lepsze, jeśli tylko zaufamy potędze wiary.

neta | 2015-05-26
Przeczytana: 20 maja 2015

Niektóre z opowieści zachowam w swoim sercu. Dla mnie to kolejne dowody na to, że Bóg działa w życiu tych, którzy są na Niego "nastrojeni".

agag | 2016-04-25
Melaczyta | 2016-03-13