Tajemnice kodu Leonarda Da Vinci

Wydawnictwo: Sonia Draga

Nie ma chyba czytelnika Kodu Leonarda da Vinci, który nie chciałby poznać odpowiedzi na pytania, które pojawiają się w powieści. Czy można dowieść małżeństwa Jezusa? Kim naprawdę była Maria Magdalena? W jaki sposób powstała Biblia? Czy symbole pojawiające się w Kodzie... naprawdę oznaczają to, co twierdzą bohaterowie? Znakomicie udokumentowana i napisana przystępnym językiem książka Duchane?a, wykształconego teologa, nie tylko rozjaśnia pewne kwestie, ale rodzi nowe wątpliwości. Luksusowe, bogato ilustrowane wydanie to doskonały nabytek do każdej biblioteki.

Michael | 2011-03-27

Nie jestem zwolennikiem albumowych wydań dlatego 4/5 jednakże jeśli chodzi o treść zawartą to oczywiście 5/5.
Minusem jest format książki - tak jak wspomniałem. Duży format uniemożliwi zabranie książki w podróż i czytanie np.w tramwaju czy autobusie.

KAROL | 2015-11-28
magick32 Domagalski | 2014-10-16