Mrówka w komputerze

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Głównymi bohaterami tej książki są: Ona - Anka, One i Oni. ONA : Sympatyczna, lekko zwariowana, trochę niezorganizowana. W przeddzień swoich trzydziestych urodzin. Uwikłana w co najmniej kilka życiowych scenariuszy, do których dorzuca parę swoich pomysłów. ONE : Szefowa - niekompetentna i narcystyczna, Przyjaciółka - brzemienna w kłopoty (zaszła w ciążę wbrew jakimkolwiek planom na przyszłość), Matka – tajemnicza i prawdopodobnie zakochana, Macocha – płaczliwa babka, brudząca swymi łzami mankiety bohaterki, Koleżanki z pracy – hipochondryczka, poszukiwaczka internetowej miłości i największa plotkara w okolicy. ONI : Ojciec – jako jeden z nielicznych zachowujący równowagę psychiczną i emocjonalną, Czarek – ideał męża: piwo, telewizor i kumple, Kamil – macho, lekko przeterminowany, oraz Tajemniczy Miłośnik Koni Wspólnie sprawiają, że nikt już nie wie jak się skończy ta histori.

źródło opisu: http://www.petlaczasu.pl/w-komputerze/b00008205

renavera | 2014-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2014

Lekką ręką na klawiaturze wystukana opowieść polskiej Bridget Jones, iskrząca się ciętym poczuciem humoru. Książkę czyta się z uśmiechem nie schodzącym z twarzy przez cały czas lektury.

Joanna | 2013-05-06

Sympatyczna i dowcipna.