Noc kapłanów

Okładka książki Noc kapłanów Krzysztof Kotowski
Okładka książki Noc kapłanów
Krzysztof Kotowski Wydawnictwo: Świat Książki literatura piękna
Świat Książki
2007-01-01

Młody ksiądz Krzysztof Lorent zapada na tajemniczą bardzo chorobę,w wyniku,której w zagadkowy sposób do jego świadomości trafia to ogromna,jednocześnie niesamowita wiedza sprzed setek lat.
On został uznany za niepoczytalnego,zamknięty w szpitalu psychiatrycznym,powoli uświadamia sobie,kim naprawdę się stał.Nie był tam sam.
Kapłan musiał uciekać przed wysłannikami tajnego,istniejącego bractwa.
Gdzie członkowie znają jego tajemnicę.
Z pomocą pomaga Lorentowi opiekująca się księdzem lekarka fachową opiekę i troskę ma od niej.

Historia dramatyczna,opowiedziana na faktach,zaskakuje,wciąga...porusza książka.
Zachwycona jestem książką i zaskoczona.Tą bardzo wzruszającą,wspaniałą literaturą pełno w niej emocji,uczuć, towarzyszy smutek...bardzo mi się podobała z wielką przyjemnością przeczytałam.

Kapłan musiał uciekać przed wysłannikami...

Na poczatku fajne, ale brak pomysłu na fajne zakończenie

Na poczatku fajne, ale brak pomysłu na fajne zakończenie

zaczynam lubić pana Kotowskiego :)

zaczynam lubić pana Kotowskiego :)

W środku - jak zwykle u Kotowskiego świetny tekst, na zewnątrz fatalna okładka w dodatku to przecież nie książka a tylko 200-stronicowa reklamówka książki KAPŁAN. Czytałam, że wydawnictwo rzuciło to na rynek w pośpiechu, bo całość nie była skończona. A autor nie uważa tego za za swoją książkę i we wszelkich katalogach, nawet w Wikipedii ta broszura jest pomijana.

przyznaje ze Kotowski znów mnie zaskoczył. książka jest inna niż poprzednio przez mnie czytane, trochę inna tematyka, ale pomimo tego zaskoczył mnie. pomysłem, akcją, no i zakończeniem.

zwykły polski ksiądz, od którego zależy przyszłość świata?
naprawdę ciekawe

zwykły polski ksiądz, od którego zależy przyszłość świata?
naprawdę ciekawe

Spodziewałem się czegoś innego po przeczytaniu opisu książki. Niestety na niekorzyść. Ale czyta się nieźle koniec jest przewidywalny jak to, że dr House w końcu wyleczy pacjenta w kolejnym odcinku.

• Ebooki
  • 52/2015
  • Przeczytane w 2022 r.

Dodaj cytat z książki Noc kapłanów