Okładka książki Noc kapłanów

Noc kapłanów

Autor:
wydawnictwo
Świat Książki
typ
papier
5,53 (57 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Broszura zawierająca obszerne fragmenty i będąca jednocześnie zapowiedzią serii książek: KAPŁAN, MODLITWA DO BOGA ZŁEGO oraz CZAS CZARNYCH LUSTER. Ksiądz Krzysztof Lorent od kilku tygodni jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Warszawie. Twierdzi, że... przeżył całą historię świata: był m.in. rzymskim żołnierzem, wikingiem i pułkownikiem Władysława IV. Nagle zaczął też mówić w kilkudziesięciu językach i stał się fenomenalnym karateką. Gdy jego przypadkiem zaczynają interesować się tajemniczy i groźni ludzie z zewnątrz, ksiądz postanawia uciec ze szpitala...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Devirk | 2012-03-24

W środku - jak zwykle u Kotowskiego świetny tekst, na zewnątrz fatalna okładka w dodatku to przecież nie książka a tylko 200-stronicowa reklamówka książki KAPŁAN. Czytałam, że wydawnictwo rzuciło to na rynek w pośpiechu, bo całość nie była skończona. A autor nie uważa tego za za swoją książkę i we wszelkich katalogach, nawet w Wikipedii ta broszura jest pomijana.

Julia | 2011-07-02
Przeczytana: 02 lipca 2011

przyznaje ze Kotowski znów mnie zaskoczył. książka jest inna niż poprzednio przez mnie czytane, trochę inna tematyka, ale pomimo tego zaskoczył mnie. pomysłem, akcją, no i zakończeniem.

zwykły polski ksiądz, od którego zależy przyszłość świata?
naprawdę ciekawe

anielica | 2013-03-13
Przeczytana: marzec 2013

zaczynam lubić pana Kotowskiego :)

eriatarka | 2014-10-20
Przeczytana: 20 października 2014