Okładka książki Noc kapłanów

Noc kapłanów

Autor:
wydawnictwo
Świat Książki
typ
papier
5,48 (56 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Broszura zawierająca obszerne fragmenty i będąca jednocześnie zapowiedzią serii książek: KAPŁAN, MODLITWA DO BOGA ZŁEGO oraz CZAS CZARNYCH LUSTER. Ksiądz Krzysztof Lorent od kilku tygodni jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Warszawie. Twierdzi, że... przeżył całą historię świata: był m.in. rzymskim żołnierzem, wikingiem i pułkownikiem Władysława IV. Nagle zaczął też mówić w kilkudziesięciu językach i stał się fenomenalnym karateką. Gdy jego przypadkiem zaczynają interesować się tajemniczy i groźni ludzie z zewnątrz, ksiądz postanawia uciec ze szpitala...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Devirk | 2012-03-24

W środku - jak zwykle u Kotowskiego świetny tekst, na zewnątrz fatalna okładka w dodatku to przecież nie książka a tylko 200-stronicowa reklamówka książki KAPŁAN. Czytałam, że wydawnictwo rzuciło to na rynek w pośpiechu, bo całość nie była skończona. A autor nie uważa tego za za swoją książkę i we wszelkich katalogach, nawet w Wikipedii ta broszura jest pomijana.

Julia | 2011-07-02
Przeczytana: 02 lipca 2011

przyznaje ze Kotowski znów mnie zaskoczył. książka jest inna niż poprzednio przez mnie czytane, trochę inna tematyka, ale pomimo tego zaskoczył mnie. pomysłem, akcją, no i zakończeniem.

zwykły polski ksiądz, od którego zależy przyszłość świata?
naprawdę ciekawe

anielica | 2013-03-13
Przeczytana: marzec 2013

zaczynam lubić pana Kotowskiego :)

Alka | 2014-08-21

62. rocznica
  • Jan Nowak-Jeziorański
    100. rocznica
    urodzin
    Włócząc się natknęliśmy się na ruiny wspaniałego rokokowego pałacyku. Pod nogami walały się porozrzucane w dramatycznych pozach resztki porozbijanych rzeźb, główek aniołków, pozostałości wspaniałych ornamentacji i stiuków, kawałki złoconych ram i kosztownych boazerii. Nagle chwytam samego siebie na... pokaż więcej
  • Joanna Jodełka
    41. rocznica
    urodzin
    Popękanej duszy nie zalepi się pozorami, nie udekoruje gadżetami jak choinki, żeby była kolorowa kolorami, żeby świeciła światełkami, żeby nie było widać, jak powoli zdycha w przyjemnej atmosferze.
  • Graham Greene
    110. rocznica
    urodzin
    Po raz pierwszy uświadomił sobie ból, nieunikniony we wszystkich stosunkach między ludźmi – ból, który się cierpi, i ból, który się zadaje. Jacy jesteśmy głupi, że się boimy samotności.
  • Marc Spitz
    45. rocznica
  • John Ronald Reuel Tolkien
    41. rocznica
    śmierci
    Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.
  • Józef Wolski
    6. rocznica
  • Tom Clancy
    1. rocznica
    śmierci
    Mądry człowiek zna swoje miejsce. A odważny wykorzystuje nadarzające się okazje.
  • Marek Edelman
    5. rocznica
    śmierci
    Bo obojętność w pewnym momencie jest tym samym co morderstwo, zabójstwo. Jak się przyglądasz złu i odwracasz głowę albo nie pomagasz, kiedy możesz pomóc, to stajesz się współodpowiedzialny. Bo twoje odwrócenie głowy pomaga tym, którzy dopuszczają się zła.

Znajdź nas na Facebooku