Osaczony

Tłumaczenie: Julita Mirska
Cykl: Long Tall Texans (tom 33)
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Outsider

Colby Lane po latach pracy jako agent CIA wraca do Ameryki. Chce rozpocząć nowe życie, zapomnieć o przeszłości zawodowej i prywatnej. Nie jest to wcale takie proste. Teksaska firma proponuje mu pracę – jego zadanie ma polegać na tropieniu gangu narkotykowego. W tej samej firmie pracuje Sabrina, która przed laty była żoną Colby’ego. Podczas próby rozbicia gangu okazuje się, że Sabrina to zupełnie inna osoba, niż ta, jaką kiedyś znał i zapamiętał…

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl

wiejskifilozof | 2014-09-17

Dałem się jak durny skusić,nie wiem jaki był sens czytania tej książki.
Nudna fabuła i brak akcji sprawiły,że się wynudziłem za wszystkie czasy.

nikula | 2013-10-04
Na półkach: Przeczytane, 2013

Tragedia...szkoda czasu, napisana bardzo dziecinnym prostym językiem do tego ekstremalnie przewidywalna fabuła naprawdę nie polecam nawet na wakacyjne czytadło.

nawet nie warto rozwijać recenzji - książka bardzo słaba.

Babcia_Krysia | 2016-04-08

Bardzo piękna opowieść o najemniku, który walczyl w Alfryce

Gosia9101 | 2014-03-31
Przeczytana: 31 marca 2014

Po prostu świetna. Uwielbiam książki Diany Palmer o agentach CIA, najemikach itd.

wiosenka27 | 2013-06-15

takie sobie

palalela | 2015-10-15
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 15 października 2015

Pomysł może i fajny, ale to ciągłe gadanie o wyrządzonych krzywdach i zachodzeniu w ciąże było nie do zniesienia.

alja | 2016-04-01
Przeczytana: 19 sierpnia 2016