Osaczony

Tłumaczenie: Julita Mirska
Cykl: Long Tall Texans (tom 33)
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Outsider

Colby Lane po latach pracy jako agent CIA wraca do Ameryki. Chce rozpocząć nowe życie, zapomnieć o przeszłości zawodowej i prywatnej. Nie jest to wcale takie proste. Teksaska firma proponuje mu pracę – jego zadanie ma polegać na tropieniu gangu narkotykowego. W tej samej firmie pracuje Sabrina, która przed laty była żoną Colby’ego. Podczas próby rozbicia gangu okazuje się, że Sabrina to zupełnie inna osoba, niż ta, jaką kiedyś znał i zapamiętał…

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl

wiejskifilozof | 2014-09-17

Dałem się jak durny skusić,nie wiem jaki był sens czytania tej książki.
Nudna fabuła i brak akcji sprawiły,że się wynudziłem za wszystkie czasy.

Muniette | 2017-03-18
Na półkach: 2017, Przeczytane, Romans
Przeczytana: 18 marca 2017

Colby myślał, że wyrwał się z bagna, jakim stało się jego życie - utrata ręki, alkoholizm, toksyczna relacja z byłą żoną. Wszystko wydaje się zmierzać na drodze do lepszego - albo przynajmniej jałowego życia, gdy spotyka ją, tę, którą niegdyś takk skrzywdził, a potem odszedł, zostawiając na pastwę losu. Jaki sekret ukrywa Sarina? Czy miłość może pokonać ból i wiele lat cierpienia?

Colby to postać, której zdecydowanie wiele brakuje. Nie potrafi przepraszać, błagać, ani ugiąć się w imię miłości. Często wydaje mu się, że lepsza jest bierność, co jest oczywistą bzdurą. Wiadomo, żę kalectwo to coś naprawdę strasznego, ale nie powinien się na wszystkich wokół wyżywać za swoje fatalne wybory. Sam jest sobie winien.

Sarina jak na tak młodą osobę ma zaskakująco duży bagaż doświadczeń. Mimo to świetnie radzi sobie ze swoim życie do momentu spotkania z Colbym, które mocno wytrąca ją z równowagi. Niby to zrozumiałe, ale... Nie wiem, dlaczego ona tak łatwo mu wszystko wybacza, mocno to...

nikula | 2013-10-04
Na półkach: Przeczytane, 2013

Tragedia...szkoda czasu, napisana bardzo dziecinnym prostym językiem do tego ekstremalnie przewidywalna fabuła naprawdę nie polecam nawet na wakacyjne czytadło.

nawet nie warto rozwijać recenzji - książka bardzo słaba.

Babcia_Krysia | 2016-04-08

Bardzo piękna opowieść o najemniku, który walczyl w Alfryce

agata | 2017-03-25
Na półkach: Romans, 2017, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 24 marca 2017

Colby'ego Lane'a mogliśmy poznać już w innych książkach Diany Palmer.
Colby to tajny agent, ranny podczas misji w afryce. Ma w związku ze swoim kalectwem wiele kompleksów.
Gdy przyjmuje nową pracę, już pierwszego dnia, natyka się na bardzo denerwującą małą dziewczynkę. Okazuje się, że jest to córka jego byłej żony. W dziwny sposób Lane czuje się związany z małą. Sarina była jego żoną tylko jeden dzień, czy to możliwe aby ta dziewczynka, miała coś wspólnego z mężczyzną?
Wkrótce okazuje się, że byli małżonkowie muszą ratować Bernardette z rąk porywaczy. Czy trudna sytuacja, pozwoli odżyć uczuciu, którym kiedyś się darzyli?

Książka łatwa, miła, szybka do przeczytania i nic nie wnosząca w życie czytelniczki. Na 1 nudny wieczór.

Gosia9101 | 2014-03-31
Przeczytana: 31 marca 2014

Po prostu świetna. Uwielbiam książki Diany Palmer o agentach CIA, najemikach itd.

wiosenka27 | 2013-06-15

takie sobie

palalela | 2015-10-15
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 15 października 2015

Pomysł może i fajny, ale to ciągłe gadanie o wyrządzonych krzywdach i zachodzeniu w ciąże było nie do zniesienia.

alja | 2016-04-01
Przeczytana: 19 sierpnia 2016