Pakiet Pracująca dziewczyna/Kroniki rodzinne/Księżniczki z Park Avenue

Wydawnictwo: Albatros

Pracująca dziewczyna 24-letnia bohaterka, Girl, zostaje zwolniona z pracy z powodu konfliktu z szefową. Po rozpaczliwych poszukiwaniach znajduje nową, która początkowo wydaje się ucieleśniać wszystkie jej marzenia. Praca w nowoczesnej korporacji zwanej Moją Firmą, choć świetnie płatna, okazuje się ogromnie stresująca i zmusza ją do podejmowania decyzji niezgodnych z własnymi przekonaniami. Kroniki rodzinne Cat, Jessica i Megan zostały w dzieciństwie porzucone przez matkę. Dzięki temu wychowały się na silne, niezależne kobiety, które dokładnie wiedzą, czego pragną. Księżniczki z Park Avenue Powieść przypominająca klimatem bestseller Diabeł ubiera się u Prady . Bohaterka, nosząca imię Moi, pisuje do kolorowych magazynów i przyjaźni się z każdym, kogo wypada znać w Nowym Jorku przede wszystkim z Julią Bergdorf, bardzo bogatą dziedziczką sieci domów towarowych.

ninka013 | 2016-03-05
asiaruda | 2012-08-01