Małżeństwo Susy

Tłumaczenie: Izabella Korsak
Wydawnictwo: Książnica
Die Ehe die Sprünge

Werner patrzył za nią przez chwilę. Dziwne, bardzo dziwne zachowanie! I ten dziwny wyraz w oczach - prześlicznych oczach gazeli... Najpierw rozterka i głęboki ból z powodu ojca, a zaraz potem wybuch radości, ledwie stłumiony okrzyk zadowolenia... Doprawdy, absolutna uczciwość dziecięcej duszy. Tylko... czy ona jest jeszcze dzieckiem? Tam, u nas, dziewczęta w jej wieku na ogół już przeżywają różne miłostki i sercowe przygody. Ona natomiast zachowała w tym odosobnieniu od świata dziecięce usposobienie. Jak przyjmie wolę ojca?

Bogusia65 | 2017-04-06
Ania_ | 2016-02-15
skm83134 | 2015-09-25
Kotik | 2012-12-14
Na półkach: Przeczytane, Moje :)
Anna Królikiewicz | 2011-04-24
Mary | 2010-11-23