Następna rzecz na liście

Seria: Bestselery New York Timesa
Wydawnictwo: Videograf II

Wzruszająca i miejscami zabawna komedia romantyczna, która wkrótce zostanie sfilmowana. Jej bohaterką jest June Parker, niezadowolona z pracy i życia osobistego mieszkanka Kalifornii. Pewnego dnia poznaje Marissę i postanawia odwieźć ją do domu. Jednak po drodze dochodzi do wypadku, w którym jej nowa znajoma ginie. June znajduje w portfelu dwudziestoczterolatki listę 20 rzeczy, które chciała zrobić przed 25. urodzinami. Dręczona wyrzutami sumienia, June postanawia zrealizować listę Marissy. Niektóre punkty są proste, ale część wydaje się prawie niewykonalna. Walcząc z początkami depresji, June podejmuje wyzwanie. Realizując kolejne zadania, stopniowo odmienia życie swoje i paru innych ludzi.

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Kamila | 2012-08-07
Przeczytana: 01 sierpnia 2012

Bardzo przyjemna książka, zadziwiające zakończenie kiedy wszystko obraca się o 180 stopni. Zdecydowanie polecam tę pozycję.

marselek | 2015-07-08

Lekka, niestety dość mało zabawna. Bohaterów nie polubiłam jakoś szczegolnie. Romansidlo raczej klasy B.

Ewa | 2011-03-08
Przeczytana: 08 marca 2011

Bardzo ciekawa opowieść i ma zaskakujące zakończenie.

Yvvona | 2013-02-14
Przeczytana: 14 lutego 2013

obudziła we mnie chęć posiadania takiej listy..

Monika | 2012-04-07

Nie przypadła mi zupełnie do gustu:(

Mariolkaa | 2015-06-14

Książka bardzo zabawna ;D

aannaa | 2013-08-11
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012
Przeczytana: 2012 rok

fajna historia

Ewela | 2012-11-10
Przeczytana: 27 października 2012

Świetna książka. Naprawdę zmusza do refleksji nad własnym życiem i powoduje, że zaczynamy zastanawiać się nad własnymi priorytetami. Czyta się ją bardzo szybko ze względu na prosty i lekki język.Momentami nie mogłam przestać się śmiać ale były też fragmenty, kiedy łzy same leciały...
Polecam każdemu!!!

nessie | 2015-05-13
Przeczytana: 12 maja 2015

Przyjemnie się czyta, choć nie wywarła na mnie wielkiego wrażenia. Skusiłam się na opowieść z powodu ulubowania do list. Podobał mi się babski humor. Przyjemnym zwieńczeniem był motyw ostatniego spojrzenia na rodzinę Marissy.

Anna25 | 2012-09-17
Przeczytana: wrzesień 2012

Książka dość ciekawa, choć nie zapierająca tchu w piersiach. Spodziewałam się czegoś lepszego, niemniej przeczytałam z chęcią.