Lubimyczytać.pl to:
ponad 668 tys. recenzji
ponad 221 tys. książek
własna biblioteczka
system rekomendacji
Okładka książki Następna rzecz na liście

Następna rzecz na liście

Autor:
wydawnictwo
Videograf II
typ
papier
6.52 (284 ocen i 42 opinie)

Opis książki

Wzruszająca i miejscami zabawna komedia romantyczna, która wkrótce zostanie sfilmowana. Jej bohaterką jest June Parker, niezadowolona z pracy i życia osobistego mieszkanka Kalifornii. Pewnego dnia poznaje Marissę i postanawia odwieźć ją do domu. Jednak po drodze dochodzi do wypadku, w którym jej nowa znajoma ginie. June znajduje w portfelu dwudziestoczterolatki listę 20 rzeczy, które chciała zrobić przed 25. urodzinami. Dręczona wyrzutami sumienia, June postanawia zrealizować listę Marissy. Niektóre punkty są proste, ale część wydaje się prawie niewykonalna. Walcząc z początkami depresji, June podejmuje wyzwanie. Realizując kolejne zadania, stopniowo odmienia życie swoje i paru innych ludzi.

Inne wydania

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
flawless_ | 2014-02-04
Przeczytana: 04 lutego 2014