Następna rzecz na liście

wydawnictwo
Videograf II
typ
papier
6,59 (349 ocen i 53 opinie)

Opis książki

Wzruszająca i miejscami zabawna komedia romantyczna, która wkrótce zostanie sfilmowana. Jej bohaterką jest June Parker, niezadowolona z pracy i życia osobistego mieszkanka Kalifornii. Pewnego dnia poznaje Marissę i postanawia odwieźć ją do domu. Jednak po drodze dochodzi do wypadku, w którym jej nowa znajoma ginie. June znajduje w portfelu dwudziestoczterolatki listę 20 rzeczy, które chciała zrobić przed 25. urodzinami. Dręczona wyrzutami sumienia, June postanawia zrealizować listę Marissy. Niektóre punkty są proste, ale część wydaje się prawie niewykonalna. Walcząc z początkami depresji, June podejmuje wyzwanie. Realizując kolejne zadania, stopniowo odmienia życie swoje i paru innych ludzi.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
aannaa | 2013-08-11
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012
Przeczytana: 2012 rok

fajna historia

Anna25 | 2012-09-17
Przeczytana: wrzesień 2012

Książka dość ciekawa, choć nie zapierająca tchu w piersiach. Spodziewałam się czegoś lepszego, niemniej przeczytałam z chęcią.

camiluska | 2012-04-16

Bardzo fajnie się czyta. Dużo fajnych momentów i porywająca fabuła.

Angie | 2015-03-08
Przeczytana: 2013 rok