Lila lila

Wydawnictwo: Świat Książki

zabawna i przewrotna, współczesna powieść psychologiczno-obyczajowa. David, młody kelner, kupuje stary, nocny stoliczek. znajduje w nim rękopis pięknego romansu, napisanego przed półwieczem. By zaimponować Marii, w której się zakochał, oświadcza, że jest autorem książki. zachwycona dziewczyna potajemnie wysyła tekst do wydawnictwa, uruchamiając lawinę zaskakujących zdarzeń... Subtelna opowieść o prawdzie, pozorach, miłości i złudnej wartości sławy oraz satyryczne spojrzenie na mechanizmy, rządzące rynkiem wydawniczym.

orbeli | 2010-08-26

Fajna do czasu pojawienia się "prawdziwego" autora powieści. Zepsuł cały klimat.

Beata_Melody | 2016-01-13
Sylwia | 2015-08-01