rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Chłopi

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Najgorzej dobrane pary w literaturze
Zgadzam się, że Anna Karenina i Aleksiej Wroński to najgorszy możliwy duet. Tyle cierpienia spowodowali swoją miłością, tyle nieodwracalnych zniszczeń emocjonalnych. Po co im to było... Taka tragedia, zupełnie niepotrzebna.
5 lata temu
Ranking książek najbardziej NIEPRZECZYTANYCH!
Cień Wiatru nie do przeczytania for ME
9 lata temu
Książki, które powinno się przeczytać.
Biedronka: Dodałabym jeszcze Trylogię mgły:  Książę Mgły  Pałac Północy  Światła września plus  Cień wiatru  Więzień Nieba  Gra anioła tego samego autora z innych zupełnie klimatów dorzucę  Anna Karenina
10 lata temu
Książki o wsi i społeczeństwie wiejskim
 Maria Maria Prawdziwe losy wysiedleńców zza Buga,którzy osiedlili się w małej wsi obok Poznania.Książka znakomita.Polecam http://swiatksiazkii.blogspot.com/2013/10/maria-barbara-iskra-kozinska.html
10 lata temu
Książki z motywem konflinktu pokoleń
 Dom duchów Dom duchów - bunt prawie w każdym pokoleniu;-) Jesteś chyba pierwszą osobą, jaką tu widziała, która o książki do prezentacji pyta tak wcześnie;-) no cóż, nie ma za dużo czasu wolnego na tą prezentacje, szkoła, praca, korepetycje z angielskiego, a poprawić muszę to na minimum 90% :) im wcześniej...
10 lata temu
Książki: podział społeczeństwa (głównie polskiego; chłopi, arystokracja itp.)
 Noce i dnie. Tom I-II Noce i dnie. Tom I-II  Noce i dnie. Tom III Noce i dnie. Tom III  Noce i dnie. Tom IV Noce i dnie. Tom IV  Rodzina Połanieckich
Pokazuje 6 z 7
Zobacz kolejne