Chuck Norris. z półobrotu...

Wydawnictwo: Vesper

Top Ten faktów o Chuck&u Norrisie: 1. łzy Chucka Norrisa leczą raka. Ale jest tak hardkorowy, że nigdy nie zapłakał. 2. Chuck Norris nie śpi. Czeka. 3...

WojteK | 2016-01-04
Przeczytana: marzec 2005

Luźny zbiór anegdot i żarcików na temat samego Strażnika Teksasu!
W latach świetności (2004, 2005 i ew. 2006) zaśmiewaliśmy się z tego. Dzisiaj relikt przeszłości i pokaz jak działały internety dobre 10 lat temu kiedy nie mieliśmy w Polsce fejsbuka, jutub był w powijakach a królem polskiej, internetowej sceny humoru był joemonster.org.
Żarty stworzone przez użyszkodników tego portalu zebrano i wydano na papierze ku zachowaniu pamięci (:
Polecam jako obiekt poznawczy :D

Krzysztof | 2016-09-04
Przeczytana: 2006 rok

Książka zawiera wiele żarcików, których głównym bohaterem jest Chuck Norris. Część jest nadal śmieszna, część śmieszna nigdy nie była. Można czasem rzucić okiem dla poprawy humoru.:)

Antagonista Esklaważu | 2015-02-08

W swoim czasie całkiem zabawne.

Sviatek | 2014-01-11

Jedne żarty bardziej trafne, inne mniej. Wszystkie do znalezienia w internecie. Książeczka na jeden raz, do poczytania w trakcie męczącej podróży.

Manamana | 2012-01-27
Przeczytana: 09 maja 2009

Kupiłem kiedyś w empiku kiedy Chuck był na fali wznoszącej a żarty o nim były bardzo na czasie, niektóre są naprawdę dobre a niektóre żałosne.

Paweł Skorupski | 2010-08-21
Przeczytana: 2007 rok

Przeczytałem to i się nie wstydzę... :) A nawet posiadam w domu!!! Niektóre żarciki o Chucku są nawet fajne.

SoOllie | 2011-01-24
Na półkach: Przeczytane, Mam

Przy niektórych żartach naprawdę można się uśmiać! :)

Niuxy | 2015-10-05
m-o-07 | 2015-07-15