6 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
8391983997

Musimy uważać major Bill Anderson wypowiedział to zdanie patrząc na oficerów krążownika Word. Siedzieli w pomieszczeniu przeznaczonym do odpraw. Każdy z nich z niepokojem udał się na to spotkanie. Teraz przyjęli wypowiedź majora ze zrozumieniem. Żaden z nich nie miał wątpliwości, że zwiększona aktywność barbarzyńskich statków w tej galaktyce zwiastuje nadejście nowych czasów. fragment.

AIR | 2014-06-06
Przeczytana: 06 czerwca 2014

Mimo, że jest to niedługa książka (niecałe 200 stron) to podchodziłam do niej dwa razy. Za pierwszym przebrnęłam ledwie przez połowę.Jednak za drugim lepiej się w nią wczytałam i nie wydawała się już taka zła. Historia opisuje losy ziemian po zagładzie planety oraz pragnienie zemsty za to. Takie wojenne science- fiction.

Grisznak | 2014-12-19

Całkiem przyzwoite science fiction, a chyba nawet bardziej - taka mini-space opera. Trochę nazbyt skondensowane, w zasadzie samo mięcho, ale przyjemne w lekturze.

Natalia | 2015-12-07
Przeczytana: 07 grudnia 2015