Cd Rozśmieszanki Rozmyślanki Usypianki

Wydawnictwo: Buka

Rozśmieszanki, Rozmyślanki, Usypianki to najpiękniejsze wiersze Danuty Wawiłow, które wspaniale zinterpretowali Jerzy i Maciej Stuhr oraz Edyta Jungowska. Można tu znaleźć prześmieszną opowieść o poszukiwaniu zaginionych daktyli, dowiedzieć się jak cesarz pije herbatę, zamyślić nad nie wiem kim, by w końcu usnąć w towarzystwie tajemniczych Rupaków... Tej wędrówce w świat baśni towarzyszy wyjątkow

Abee | 2014-09-30
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, Ulubione
Przeczytana: 02 listopada 2006

Absolutne arcydzieło recytacji i zabawy z wierszami (świetnymi) Pani Wawiłow. Zauroczenie od pierwszego przesłuchania. I latka mijają, a jakoś nie widać podobnej edycji, która mogłaby wspiąć się na ten wysoki poziom interpretacji pełnej abstrakcji i inteligentnego humoru dla dzieci. Absolutne must have.

Megunia | 2011-09-20

Danuta Wawiłow to czarodziejka dziecięcej wyobrażni. Niewiele autorów potrafi tak pisać dla dzieci.Prosto a jednocześnie pozostawiając całe morze dla wyobraźni. Wielkie brawa za wszystko: proza i poezja najwyższych lotów !

| 2010-05-01

"Świnka" w interpretacji Stuhra rządzi:)

kira-klux | 2016-08-16
Abdita | 2015-01-12