Poszukiwany Andrew McCarthy

4 (24 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
Looking for Andrew McCarthy
83-11-10180-9
zmiana, trzydzieste urodziny, aktor

Pełna temperamentu, odrobinę zwariowana Ellie Eversholt w dniu swoich trzydziestych urodzin dochodzi do wniosku, że jej życie jest straszliwie skiepścione nieciekawa praca, denerwujący szef, ohydne mieszkanie, matka, która uciekła z księgowym... No i ten ukochany Billy..., też w sumie jakiś taki nieciekawy, w dodatku co Ellie odkrywa tuż przed imprezą - zdradza ją z puzonistką.

Zaczytana | 2013-06-12
Przeczytana: 11 czerwca 2013

Co mnie skłoniło do tego żeby wypożyczyć tą książkę? Ani tytuł,ani okładka nie intrygują...chyba po prostu tak długo "szperałam" po półkach bibliotecznych,że kiedy wpadła mi ta książka w ręce to stwierdziłam po przeczytaniu opisu,że może okaże się lekką i zabawną lekturą.
Niestety nie dotrwałam do końca.Chciałam,ale nie mogłam.
Główna bohaterka aż dziw bierze,że ma 30 lat bo zachowanie wskazywałoby na przynajmniej 15 lat mniej.Chce odnaleźć swoją nastoletnią miłość - aktora Andrew McCarthy'ego i zadać mu pytania o sens życia ponieważ w filmach, w których występował zawsze wiedział co jest ważne (jakim cudem ten opis mnie zainteresował?chyba byłam już zmęczona).
Po przeczytaniu części książki pozwolę sobie zacytować autorkę:"Rany, czuję się jak przepuszczona przez maszynkę do mięsa..." (str.47)
Moja opinia na pewno nie jest całkiem rzetelna ze względu na to iż nie przeczytałam całej książki...ale nie żałuję i przestrzegam...robicie to na własną odpowiedzialność:)

Thaurantiel | 2014-08-18
Przeczytana: 17 sierpnia 2014

Książka dość głupawa, poza tym "wielkie brawa" dla wydawnictwa za napisanie zakończenia z tyłu okładki i za mylenie imion bohaterów.

Joanna | 2010-07-25

Świetna książka o Ellie która wyjechała po zerwaniu z facetem do Stanów ponieważ chciała odszukać aktora wymieninego w tytule książki, powód miała strasnzie naiwny. Przeczytajcie sami jaki.
Warto ją poczytać na poprawę humoru, na lato czy z jakiegoś innego powodu.

Pidia | 2016-07-22
Przeczytana: lipiec 2016