W rozbitym lustrze

8320546192

Powieść polityczno-obyczajowa opisująca na tle najważniejszejszych wydarzeń lat 1945-76 konflikt między ojcem i synem. Autor przedstawia w niej losy człowieka, którego dzieciństwo i wiek dojrzały przypadły na czas słabo naświetlony przez literaturę. Czas, który teraz kwituje się słowem komuna , przez jednych wymawiane z pogardą lub bólem, przez innych z poczuciem winy a przez jeszcze innych z nostalgią. Ponadto książka przedstawia romanse jej bohatera i początki jego wielkiej miłości.

Monia | 2013-12-13
Na półkach