biznes, finanse

Darya | 2013-06-24
Przeczytana: czerwiec 2013

Nie umiem się jakoś przekonać do tego podręcznika. Wiele osób z moich studiów chwali go za przystępność, dla mnie niepotrzebnie komplikowała niektóre sprawy. Może oceniam ją też negatywnie, bo nie przepadam za samym przedmiotem i już na wykładach (swoją drogą, prowadzonych także przez profesor Klimczak) nie umiałam się zainteresować nim. Czytając podręcznik nie rozumiałam wiele rzeczy, które po kilku godzinach siedzenia nad testami i notatkami z korepetycji okazywały się banalne.
Jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem tego podręcznika niech najlepiej najpierw przejrzy go w e-booku. Jak już pisałam, dużo moich znajomych go chwali za przejrzystość, mnie po prostu nie podszedł.

Effy | 2012-03-27
Na półkach: Przeczytane, Studia
Przeczytana: 2011 rok

Dobra książka do Mikroekonomii. Napisana w prosty, przystępny sposób. Owiele bardziej rozumiałam pewne definicje i problemy ekonomiczne z tej książki niż z Begga. Jak moja była profesor od mikrokonomii rzec ta książka jest napisana tak jak do dziecka. Nie ma opcji, żeby niezrumieć. Również przydatna w innych kursach związanych z ekonomią. Polecam osobą, które nie bardzo interesuje ten przedmiot ale muszą go jakoś zaliczyć. Z pewnością napewno ułatwi to.

Marta Wolska | 2015-01-11
MsPointa | 2014-09-12