Odwagi Kate!

Tłumaczenie: Małgorzata Strzelec
Wydawnictwo: G+J
Cover the Buter
836037614X

Przygotuj się do kibicowania Kate Cadogan, czterdziestolatce, która przez całe życie próbowała zadowolić męża - obsesyjnego sportsmana, nastoletniego syna, egocentryczną i bezwzględną matkę i przygaszonego ojca. Nie miała nawet chwili, żeby pomyśleć o własnych potrzebach. Aż do dnia, kiedy seria wypadków sprawia, że cofa się w czasie ... Po raz pierwszy widzi wyraźnie własne życie: marzenia,...

Po raz pierwszy widzi wyraźnie własne życie: marzenia, aby zająć się kateringiem, kruche i bardzo burzliwe relacje z matką, niesłabnące wsparcie ze strony dwóch najlepszych przyjaciółek. Kate znajduje odwagę żeby wszystko zmienić. I dzięki siłom, których dodaje jej nowo zdobyta wolność, rozpoczyna szczęśliwe życie w Prowansji.
"Odwagi Kate!" Carrie Kabak to poruszająca powieść, pełna humoru i dowcipnych dialogów, opisów pól lawendy i zapachu smakowitych potraw. W bohaterce książki każda czytelniczka będzie mogła odnaleźć część siebie, swoją słabość i siłę, radość i cierpienie.

źródło opisu: G + J Gruner + Jahr Polska, 2006

Ewelina | 2015-04-12

Myślisz, że jest za późno by zmienić swoje życie? Kate z całą pewnością ma inne zdanie. Przez 40 lat życia ciągle próbowała kogoś zadowolić: najpierw neurotycznego ojca i apodyktyczną matkę, następnie zimnego jak głaz męża. Jak się łatwo domyśleć: życie to było dalekie od ideału i przepełnione goryczą. Dlatego też, pewnego dnia Kate postanowiła tupnąć nogą i diametralnie zmienić swoje życie. Czy to była dobra decyzja? Dowiecie się z książki :).

Polecam szczególnie tym osobom, które boją się sprzeciwić życiu. Kochani, to Wy kreujecie swoje losy!

Lily76 | 2013-06-04
Przeczytana: 04 czerwca 2013

Optymistyczna w gruncie rzeczy historia o kobiecie, która przez wiele lat była tłamszona i urabiana najpierw przez matkę, a potem męża, lecz w końcu znajduje w sobie odwagę, by przerwać ten zaklęty krok frustracji i podporządkowania. Opowieść o tym, że nawet po czterdziestce można zacząć od nowa, wystarczy tylko odwaga i małe wsparcie przyjaciół.

Lekka powieść dla zabicia czasu i oderwania się od rzeczywistości :)

paula_95 | 2011-11-27
Przeczytana: sierpień 2011

Lekka książka dla zabicia czasu. Średnio mi się podobała.

krigerka | 2016-11-21
unusualxx | 2016-09-20