To niemożliwe

Wydawnictwo: OXFORD Educational Sp. z o. o.
Impossible
9788325203931

Inne wydania

Sasha, właścicielka znanej galerii i wdowa z dwojgiem dorosłych dzieci, ma poukładany świat. Liam, ekscentryczny i impulsywny malarz wręcz przeciwnie. I w dodatku jest o dziewięć lat od niej młodszy. Czy to się może udaća Opowieść o miłości, wymagającej kompromisów i podejmowaniu ryzyka w imię szczęścia.

Nicość | 2014-11-02

Początek bardzo fajny, wciągająca. A reszta? Znacznie gorsza. Nudna i przewidywalna.

Klaudia95 | 2015-10-08
Na półkach: Ksiazki, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 07 października 2015

"To niemożliwe" jest to kolejna dobra książka Danielle Steel.

Sasha jest właścicielką Galerii, Liam jest artystą malującym obrazy.
Po śmierci męża, ciężko się jest pozbierać Sashy - możemy sobie to wyobrazić, nagle wali nam się cały świat na głowę,a dzieci mają własne życie i nie zawsze będą z nami.

Dzięki Xavierowi, Sasha poznaje Liama. I zgadza się zostać jego agentką. Oboje samotni - on w trakcie rozwodu, ona wdowa - próbują sobie poukładać życie. Dostrzec w nim głębszy sens dla siebie.

Zakochują się w sobie. Dzieli ich wszystko: różnica wieku, charakter, styl życia i bycia. Czy pomimo tych przeszkód będą razem?

Czy jest to możliwe, czy też niemożliwe odpowiedź znajdziecie w książce. Ja polecam głównie dlatego, że dzięki tej książce możemy uświadomić sobie jedną rzecz "Dla miłości nie ma przeszkód".

betina360 | 2014-03-09
Na półkach: Przeczytane, 2014, Steel
Przeczytana: 09 marca 2014

Czasem milosc jest trudna i wymaga od nas duzo cierpliwosci i zmian aby ta druga osoba czula sie wazna i doceniana. Wlasnie taka milosc przezywa glowna bohaterka trudna ale zarazem piekna i prawdziwa.W milosci napewno nie tyle jest wazna kwestia wieku co wzajemne zrozumienie i dopasowanie.Kto bedzie chcial wiedziec o co chodzi przeczyta ksiazke.

| 2014-09-11
Przeczytana: sierpień 2014

Książka pełna uczuć zarówno tych unoszących człowieka nad ziemią jak i tych pogrążających w melancholii. Ukazuje co w miłości jest najważniejsze a także ile człowiek zakochany jest w stanie poświęcić dla ukochanej osoby.

Anna-mojeksiążki | 2012-12-28
Przeczytana: grudzień 2012

Danielle Steel pisze czytadła, ale czytadła na wysokim poziomie, po które z chęcią od czasu do czasu sięgam. Tym razem skusiłam się na nowe wydanie powieści "To niemożliwe" - kiedyś już ją czytałam, ale zatarła się w mojej pamięci.

"To niemożliwe" wprowadza nas w świat sztuki, galerii, malarzy i marszandów. Taką rodziną marszandów, którzy prowadzą galerię sztuki w Paryżu stanowi Sasha i jej ojciec. Kobieta prowadzi część nowoczesną, a jej ojciec - starych mistrzów. Sasha ma kochającego męża, bankiera, oraz dwójkę dzieci. Są bardzo zżytą rodziną. Ze względu na pracę męża, otwiera filię galerii w Nowym Jorku i teraz jej życie składa się z podróży. Ma dwa domy, ale jakoś jej to nie przeszkadza. Pierwszy cios burzy jej szczęście i spokój, kiedy umiera jej ojciec. Musi sama zapanować nad obiema galeriami. Drugi cios spada, kiedy umiera jej mąż. Sasha wycofuje się z życia i bardzo cierpi, jednak kocha galerie i swoją pracę - to pomaga jej wrócić do "normalnego życia". Nie szuka już...

Książkopatia | 2015-05-16
Przeczytana: 07 lutego 2015

Jak pusta właścicielka galerii zakochała się w jeszcze bardziej pustym malarzu...

Możemy doszukiwać się wielu rzeczy i wrażeń w książkach. Ktoś czyta, bo oczekuje, że dowie się czegoś interesującego, czegoś się nauczy. Z kolei druga osoba sięga po książki dla rozrywki, aby się zrelaksować lub miło spędzić wolny czas. Moim zdaniem, bez względu na to, jaką formę czytelnictwa wybieramy, powinniśmy sięgać po książki, które nie są tylko i wyłącznie tanimi odmóżdżaczami. A taka właśnie była powieść Danielle Steel pod tytułem "To niemożliwe"...
Nie, nie i jeszcze raz nie. Jak na moje, to nic, co dotyczy tej książki i autorki, nie może się udać. I w sumie, jakby spojrzeć na nią subiektywnie... to faktycznie coś (czyt. wszystko) się nie powiodło. Począwszy od fabuły po rozwój akcji i okropnie wykreowane postacie.
Zacznijmy od tego pierwszego - fabuła. Pomysł, jaki przyświecał autorce podczas jej tworzenia, przypominał mi te, które wykorzystują producenci takich seriali, jak Trudne sprawy,...

robaczeeek | 2016-01-01
Przeczytana: 2015 rok

Po Norze Roberts jest to druga pisarka powieści które czyta się lekko i z wielką ciekawością jak się potoczą losy bohaterów.
Ta akurat opowiada o Sashy która odziedzicza po ojcu galerie sztuki w których kupują koneserzy dzieł a ona zajmu się często zdobyciem rzadkich okazów. Po śmierci męża zamyka się w sobie jednak poznaje PANA w którym sie zakochuje jednak nie jest przekonana czy taki związek jest odpowiedni. Jak potoczą się je losy najlepiej przeczytać samemu :)
Zdecydowanie polecam!

Kaja | 2015-06-14
Przeczytana: 10 maja 2015

Pierwsza książka tej autorki jaką miałam przyjemność przeczytać. Myślę też, że nie ostatnia. Niby romans ale jednak z klasą. Ciekawa, nieprzewidywalna historia o miłosci.

zoosia | 2013-05-08
Przeczytana: 08 stycznia 2013

Relaksująca...

catalinka | 2013-01-06

Książka autorstwa Danielle Steel to bez wątpienia opowieść o szaleńczej miłości, która może się przydarzyć w każdym wieku, o trudach poświęcenia się dla ukochanej osoby.
Bohaterami są Sasha i Liam. Ona jest właścicielką galerii sztuki, wdową zbierającą siły po odejściu ukochanego męża. On jest młodszym o 9 lat od Sashy artystą, który bardzo często zachowuje się jak nastolatek i właśnie rozwodzi się z żoną. Tych dwoje łączy prawdziwe, mocne uczucie, które nie patrzy na wiek, status społeczny i zajmowaną pozycję. Oczywiście na Sashę i Liama czeka mnóstwo problemów, gdyż nie wszyscy akceptują taki związek. Czy miłość przetrwa wszystko? Kto okaże się ważniejszy - ukochany czy dzieci i czy tym dwojgu się uda?
Liam jest bohaterem, który ogromnie mnie irytował. Facet 40 - letni, nie dość, że zachowujący się jak małe dziecko, to jeszcze w sferze uczuciowej zupełnie niedojrzały, można powiedzieć, że bawi się miłością Sashy. Jego niezdecydowanie i brak konsekwencji sprawiał, że czasami...