rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Pierwsza na liście Pierwsza na liście  Cała w fiołkach Cała w fiołkach Proszę o okładkę z kobrą.
31 min. temu
Zabawa - wspólne słowa
 Prawdziwe fałszerstwa. Kilka niesamowitych historii o podrabianiu Prawdziwe fałszerstwa. Kilka niesamowitych historii o podrabianiu
47 tyg. temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (WRZESIEŃ 2020)
Witam, chętnie wymienię książkę pt. Przeznaczenie puka do drzwi na jakąś inną. Jestem otwarta na propozycje 😊 Książka jest nowa, nie czytana ani razu.  Przeznaczenie puka do drzwi Przeznaczenie puka do drzwi
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (SIERPIEŃ 2020)
Wymienię książki (istnieje możliwość wymiany 2 za 1 lub 3 za 1).  Masa o kobietach polskiej mafii  Manwhore  W otchłani  Alive/Żywi  Alight/Rozpaleni  Twoim śladem  I że cię nie opuszczę
3 lata temu
wymienię/sprzedam (kwiecień 2015)
Wymienię:  Nowa Ziemia  Nieziemska  Anielska  Sprężyna  Wędrówka przez sen  Szał  Podboje Sukuba  Śmiertelny sekret  Dusze Cieni
8 lata temu
Pięć książek, które zadecydowały o Twoim życiu.
Stwierdzam, iż stworzenie takiej listy jest w moim przypadku niemożliwe, gdyż nie jestem w stanie porównywać genialnie napisanych powieści jak "Czarodziejska Góra" Manna i "Mdłości" Sartre'a z dziełami ważnymi dla mnie duchowo ("Wyznania" Augustyna, "Listy starego diabła" Lewisa) czy z ważnymi książkami z dzieciństwa (fantastyka wszelka) i jeszcze wybrać z nich Pięciu...
9 lata temu
Pokazuje 6 z 14