zostań rekinem giełdowym

Wydawnictwo: Difin
9788372519153
biznes, finanse

Autor nie ukrywa, że odkrył kamień alozoaczny giełdy i jedyną skuteczną metodę zarobienia pieniędzy. Jak zauważa, metody i narzędzia inwestycyjne stały się dostępne dla każdego w internecie. Adresuje swoją książkę do indywidualnych inwestorów i próbuje ich przekonać do takiego stylu, który pozwoli wykorzystać dostępne przewagi nad dysponującymi wielkimi kapitałami graczami i funduszami inwestycyjnymi. Te przewagi to przede wszystkim szybkość podejmowania decyzji, elastyczność, rezygnacja z utartych stereotypów lansowanych przez specjalistów z Wall Street i popularnych mitów (akupuj tanio, sprzedawaj drogoa). zarządzający wielkimi funduszami porównują swoje osiągnięcia do rezultatów innych wielkich funduszy i stanu giełdowych indeksów, jedynym sensownym punktem odniesienia indywidualnego inwestora jest stan jego portfela. DePorre, odwołując się do licznych przykładów, analizując wykresy kursów i indeksy, ale także śledząc wahania nastrojów i psychologię graczy, nie gardząc elementami analizy fundamentalnej, pokazuje, jak warto inwestować, aby odnieść sukces z perspektywy zwykłego człowieka. To właśnie jest Strategia Rekina. Gwarancji nie daje, ale warto przeczytać.

moneygrabbing | 2016-04-16
boseti | 2016-07-07