Dziesięć kroków do szczęścia. (W bezpiecznym i higienicznym otoczeniu)

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka

Jo Smiley, energiczna i operatywna specjalistka od public relations, porzuca wspaniałe życie w Londynie, aby zamieszkać wraz z mężem, Charliem, w starym dworze na wsi. Chcą tam otworzyć dom dla sławnych osobistości, nękanych przez napastliwe media. Magii Fiddleford nikt się nie oprze, Jo i Charlie bardzo dbają o gości i wszyscy są zadowoleni. Niestety, w domu pojawiają się kolejno pracownicy lokalnych urzędów z listami wymogów, które należy uwzględnić przy takim przedsięwzięciu. Jo i Charlie dzielnie próbują wypełnić zalecenia inspektorów, nie wiedząc, że mają do czynienia z misterną intrygą kogoś, kto postanowił przejąć stary dwór. Czy uda im się obronić Fiddleford przed urzędnikami, ocalić marzenia i własną drogę do szczęścia?

be-zludna | 2017-03-05
Kasiag | 2016-04-22